Нова хвиля диско: 3 причини відвідати виступ берлінського артиста Pablo Bozzi

У київському клубі ARSENAL XXII

15 січня музикант італійсько-французького походження Pablo Bozzi виступить у київському клубі ARSENAL XXII. У своїй музиці він використовує мотиви 80-х: синтвейв, диско та італо. Розповідаємо, чому музикант Пабло Боцці заслуговує на окрему увагу.

Класична музика — не поле для експериментів

Пабло Боцці належить до тих артистів, які закохалися в музику із самого дитинства. Десять років він вивчав клавесин у Тулузькій музичній консерваторії. Там Пабло дізнався про музичну теорію: від читання нот до можливості розпізнавання їх на слух. Коли його зацікавила електронна музика, виявилося, що багато теоретичних знань не залишають простору для творчості. Деякий час Боцці довелося перелаштовуватися на іншу хвилю. І тому він бере за основу свої візуальні фантазії, які втілює в окремі музичні історії. Такий підхід Пабло використовує недарма — артист має особливу любов до музики в кіно.

«Мене завжди надихали стосунки між музикою та фільмами загалом. Я виріс серед творчості класиків: Джона Карпентера, Енніо Морріконе, Девіда Лінча та Джима Джармуша. Вони мають різні підходи, кожен з яких мене чогось навчив», — коментує виконавець.

Італо-диско об`єднує

Першим жанром в електронній музиці для Пабло став похмурий та жорсткий EBM. Але у важкий для себе період після смерті матері артист зрозумів, що втомився від такої музики. Він відчув потребу в чомусь більш емоційному та з позитивним настроєм. Тоді ж Пабло Боцці відкрив для себе жанри, які в дитинстві слухав його батько.

«Я знайшов для себе італо-диско завдяки ретро-музиці бельгійських виконавців. Тоді ж у мені прокинулася пристрасть до цієї синтезаторної естетики», — згадує музикант в інтерв`ю Trax Magazine.

Завдяки спільній любові до ретро-вайб разом з Пабло Боцці в дуетах почали працювати двоє його друзів: музиканти Phase Fatale та Kendal. З останнім Пабло створює музику у спільному проєкті Infravision. У їхній творчості переважає кіберпанк 80-х на новий лад із елементами космічних всесвітів.

«Звук Infravision натхненний великою кількістю музики 80-х та 90-х років, але з бажанням зробити її сучаснішою з погляду виробництва. Він фокусується на елементах, схожих на ретро-футуризм чи антиутопічну наукову фантастику, але із нашими власними доробками», — розповідає артист.

Розширюємо географію

Боцці жив у французькому місті Тулуза. Бажаючи розвивати музичну культуру у рідному місті, він із однодумцями створив лейбл Toulouse Gouffre Club. На ньому записують свої треки як артисти Франції, так і музиканти з інших країн — Strange Wedding, Arabian Panther, Blind Delon, ERROR508, Jan Loup, Kendal, Ravenn і The Homeopathics. Водночас Пабло Боцці виступає як резидент берлінського співтовариства HÖR та музичний художній керівник паризького бренду Egon Lab.

«Музика — моя найсильніша форма висловлення і безумовно та, з якою я почуваюся найкомфортніше. Це спосіб для мене висловити складні емоції, які важко передати навіть найближчим людям. Музика певною мірою є терапевтичним вивільненням негативної енергії, спрямованої на позитивний результат», — коментує Пабло.

Щоб краще зрозуміти музику Пабло Боцці, варто відвідати його виступ 15 січня у клубі ARSENAL XXII. Більше інформації про івент — у Facebook, Telegram та Instagram.

Реклама

Популярні матеріали

Які босоніжки нам потрібні цієї весни


«Діамант — найгарніша і найбажаніша інвестиція»: засновниця Diva...


Сучасний погляд на українські традиції: чому варто відвідати...


Читайте також
Популярні матеріали