«Незламні»: вийшла книжка  про роль жінок у війні з російськими загарбниками

Історії, які варто прочитати

1 лютого в українському видавництві Yakaboo Publishing друком вийшла книжка «Незламні» про спротив жінок у війні з російськими загарбниками, яка стала продовженням медійного проєкту видання WoMo «Незламні». До книги увійшли 30 історій жінок-військових, волонтерок, засновниць фондів, парамедикинь, які з початком повномасштабної війни воюють самі, забезпечують воїнів амуніцією та дронами, реабілітують поранених та дітей з психічними травмами. Ці жінки забезпечують країну гуманітарною допомогою, відкривають реабілітаційні центри та уже вибудували справжній тил. 

Роль жінок у війні

«Книга — це війна у жіночих обличчях, це приклад жіночого лідерства та незламності. Ці жінки повністю ввідали себе спротиву та будуть відновлювати країну після перемоги. Це те, що ми маємо закарбувати в історії, та показати всьому світу, чому ми переможемо», — каже авторка проєкту Вікторія Покатіс. 

У книзі зібрані історії таких героїнь, як Марта Левченко, Ольга Руднєва, Лейла Туваклієва, Вікторія Тігіпко, Юлія Микитенко, Інна Попершнюк, Аліса Коваленко, Наталія Ємеліна, Регіна Кошова, Ольга Кудіненко, Ірина Сампан, Анастасія Леонова, Оксана Місюра, Інга Кординовська, Олена Шевченко, Надія Омельченко, Ірина Іванчик, Юлія Панкова, Ірина Іванчик, Інна Скаржинська, Віталія Панкул, Олена Стрижак, Наталія Мосейчук, Ксенія Драганюк, Ольга Белицька, Альона Шевцова, Катерина Смірнова, Настя Тиха, Оля Рондяк. 

Роль жінок у війні

«Усі ці історії, як і їхні героїні, дуже різні, але всі вони про те, що відрізняє нас, українців, від ворога. Вони про людяність, яка закладена на генетичному рівні кожного українця, а наших жінок — особливо. Непросто пережити воєнні часи, перепрограмуватись та звикнути до нових умов, не впасти духом. Ще складніше — врятувати, зрозуміти і підтримати тих, хто поруч з тобою», — наголошує CEO книжкової платформи Yakaboo Олена Безугла.

Електронна та паперова версії книги вже доступні на сайті Yakaboo.

Мета проєкту — не лише розповісти всьому світові про силу та незламність українських жінок, але й зібрати кошти для допомоги дітям, яких ця війна позбавила найдорожчого — сім`ї. Тож частина коштів від продажу кожної книги піде на підтримку проєкту «Наші діти», створеного Благодійним Фондом «Я — майбутнє України» при підтримці «Датагруп» — Volia. 


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали