Netflix назвав найпопулярніші фільми та серіали за перше півріччя 2023 року

Новий звіт стримінгового сервісу

Netflix уперше оприлюднив звіт про перегляди контенту протягом першого півріччя 2023 року. Найпопулярнішим на стримінговому сервісі став перший сезон серіалу «Нічний агент» — із січня по червень його дивилися впродовж 812,1 млн годин.

На другому місці опинився другий сезон драми «Джинні й Джорджія» — 665,1 млн годин перегляду. У п’ятірку лідерів також потрапив перший сезон «Слави» (622,8 млн годин переглядів), перший сезон «Венздей» (507,7 млн годин переглядів) і серіал-приквел «Бріджертони: Історія королеви Шарлотти» (503 млн годин переглядів).

Серіал «Нічний агент»

Найвище серед фільмів опинилася кінострічка «Мати» — вона зібрала 249,9 млн годин переглядів і посіла 20-те місце у загальному рейтингу. 

Дані Netflix вказують, що за шість місяців глядачі з усього світу витратили майже 100 мільярдів годин на фільми та серіали. 55% переглядів на стримінговому сервісі отримали оригінальні фільми та серіали, інші 45% — ліцензійний контент. Netflix також відзначив те, що глядачі цікавляться шоу та кінострічками не англійською мовою — 30% усіх годин перегляду. 

Нагадаємо, ми також писали про нові серіали, які вийдуть на Netflix у грудні.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


5 продуктів для трендового весняного макіяжу: вибір...


Куди піти у квітні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали