5 фільмів Netflix, які подарують передноворічний настрій

У передчутті свята

 

Передчуття зимових свят у нинішніх умовах навряд чи наповнене радощами та метушливими пошуками подарунків. Аби створити святковий настрій уже зараз, радимо переглянути затишні та веселі зимові фільми. Дивимося разом!

«Пара на свята» (Holidate), 2020

У стрічці йдеться про чарівну молоду дівчину на ім’я Слоан, яка присвячує своє життя роботі й не задумується над особистим життям. Їй уже набридли допити родини про те, коли вона вийде заміж, і Слоан вирішує зовсім ні з ким не зустрічатися. Однак вона знайомиться із Джексоном, який має такі ж проблеми. У результаті вони укладають угоду, згідно з якою відвідують разом сімейні вечері, представляючись парою.

«Нехай іде сніг» (Let It Snow), 2019

Події стрічки розгортаються напередодні Різдва у невеликому містечку. Усі жителі готуються до свята, але їхній настрій суттєво псує погода — почалася снігова буря. Рух на вулицях зупиняється, гасне світло, люди зачиняються у своїх домівках... Тим часом школярка намагається дістатися найближчого кафе, щоб перечекати бурю. Вона й подумати не могла, що її наступні вчинки запустять ланцюг подій, які змінять життя багатьох людей.

«Різдво на двох» (Last Christmas), 2019

Молода дівчина Кейт працює у магазині різдвяних товарів. Вона зловживає алкоголем і припинила турбуватися про власне життя. Та все змінюється, коли Кейт знайомиться з милим та симпатичним Томом.

«Лицар перед Різдвом» (The Knight Before Christmas), 2019

У Брук з особистим життям ніяк не складається. Її стосунки завжди були приречені на невдачу, і вона перестала вірити в кохання. Однак одного разу вона зустрічає справжнього лицаря із Середньовіччя! Зла чарівниця відправила його у наш світ, і йому неймовірно складно пристосуватися до нових правил життя. Брук намагається допомогти новому знайомому, і вони весь час проводять разом.

«Передсвяткова лихоманка» (Holiday Rush), 2019

Вільямс працює діджеєм на радіо. У його житті настає чорна смуга: він пережив смерть дружини і самостійно виховує чотирьох дітей. На жаль, Вільямс ледь справляється. Йому важко вирішувати всі питання і дарувати дітям достатньо тепла. Незабаром його звільняють з роботи, і все стає ще гірше. Проте Вільямс не дозволяє собі опускати руки — він робить усе, щоб повернути посаду і займатися улюбленою справою.

Текст: Дарія Андрійчук


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали