НЕ ПРОПУСТИ: У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ ЛІТНЯ ВЕЧІРКА ELLE...

УКРАИНСКИЕ БРЕНДЫ КУПАЛЬНИКОВ, ОТ КОТОРЫХ МЫ...

МАША ЕФРОСИНИНА ОТКРОВЕННО РАССКАЗАЛА О СВОИХ...

10 СПОСОБОВ ЗАПЛЕСТИ КОСУ НА ВОЛОСАХ ЛЮБОЙ...

МАША ЕФРОСИНИНА НАЗВАЛА 5 ПРАВИЛ ВОСПИТАНИЯ...

Національний музей Тараса Шевченка подарував одну зі своїх картин музею Чорногорії

Відтепер українське мистецтво стане ближчим до жителів Балкан 

Днями Туристична організація та муніципалітет Котора, промоушен і продакшен STUDIO RAR та Асоціація по розвитку стосунків між Україною і Чорногорією організували культурну акцію. Національний музей Тараса Шевченка презентував одному з найповажніших музеїв Чорногорії (Галереї «Солідарність») картину заслуженого художника України Сергія Гнойового «Молитва», яка брала участь в проекті, присвяченому 200-літтю від дня народження Тараса Шевченка.

Сергій Гнойовий – графік і живописець, член Національної спілки художників України. Картини митця зберігаються у приватних колекціях багатьох країн світу, виставляються у галереях України та за кордоном.

Під час заходу були презентовані зокрема і копії офортів Тараса Шевченка – його автопортрет та пейзажі «Видубицький монастир» та «У Києві», які увійшли до серії «Мальовнича Україна».

На презентації були присутні представники муніципалітету Котора, а також інші офіційні особи, серед яких мер Володимир Йокич, директор туристичної організації Ана Нівес Радович, директор Музею Котора Срджан Ковачевич та інші.

Унікальне місто Котор, стара частина якого охороняється ЮНЕСКО, зберігає 70% усієї культурної спадщини Чорногорії. В колекції галереї «Солідарність» зібрані твори художників з багатьох країн світу. Відтепер в ній буде представлена і Україна. 
 

Украинские бренды купальников, от которых мы без ума

Список невесты: 20 лучших комедий о свадьбе

50 модных образов из сериала «Сплетница»

Загрузка...