Мстислав Чернов зможе голосувати за переможців «Оскара»: режисера запросили до Американської кіноакадемії

Цьогоріч його стрічка «20 днів у Маріуполі» перемогла у категорії «Найкращий документальний фільм»

Українського режисера Мстислава Чернова та ще 486 представників світової кіноіндустрії запросили цьогоріч до Американської Академії кінематографічних мистецтв і наук. Про це йдеться на сайті організації.

«Ми раді вітати цьогорічну групу нових членів Академії. Ці надзвичайно талановиті митці та професіонали з усього світу зробили значний вплив на нашу кінематографічну спільноту», — зазначили CEO Академії Білл Крамер та президентка установи Джанет Янґ.

Серед запрошених — актори, режисери, художники з костюмів, звукорежисери, продюсери тощо. Зокрема, у списку з’явилися Лілі Гладстон, Кетрін О`Гара, Сандра Гюллер та Джессіка Альба. 

Мстислав Чернов потрапив у категорію «Документальне кіно». Цьогоріч стрічка режисера «20 днів у Маріуполі» здобула «Оскар». 

У цій категорії також опинився Сергій Лозниця — ще 2022 року його виключили зі складу Української кіноакадемії через неоднозначну позицію щодо повномасштабного російського вторгнення та присутність його фільмів у програмі французького фестивалю «Від Львова до Уралу».

Мстислав Чернов та команда на церемонії нагородження премією «Оскар»

Як повідомляє The Guardian, представники кіноіндустрії, які приймуть запрошення, зможуть узяти участь у голосуванні за переможців премії  «Оскар» у 2025 році.


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали