Шалені експерименти від KAZKA: гурт випустив новий альбом «KAZKA SVIT, Vol.1» та анонсує тур Україною та США

Таким гурт ми ще не бачили

Гурт KAZKA презентував новий альбом «KAZKA SVIT,  Vol.1».  До треклиста ввійшли як уже відомі сингли, так і музичні сюрпризи від артистів та їхніх друзів. 

«У цьому альбомі ми пішли на музичний експеримент і зібрали саундтреки, дуети та кавери. Всі вони різні за стилістикою та меседжами. Ми зробили те, що вже давно хотіли реалізувати, адже у світі, що так стрімко змінюється, не варто обмежувати себе якимось одним музичним форматом. На обкладинці платівки ми вирішили використати наш новий логотип та емблему нашого метавсесвіту KAZKA SVIT. Для нас нова айдентика — це поєднання творчості, національного культурного коду та етнічних мотивів, що закладені в нашій ДНК», — коментує солістка гурту Олександра Заріцька. 

На прихильників гурту чекають саундтреки до анімаційного серіалу «KAZKA: Таємниця Чарголосу», серіалу «Моя улюблена Страшко», фільмів «Любов і блогери» і «Чорнобиль». А також чимало дуетів, зокрема пісня «Зірочка», записана в дуеті з Тіною Кароль, «Поруч», виконана з ALEKSEEV, «Не своя» —  дует із ROXOLANA та яскрава колаборація з автором більшості треків гурту, саунд-продюсером RUNSTAR. У релізі є кілька каверів на українські пісні та останній хіт гурту «М`ята», який понад пів року очолює українські чарти.  

KAZKA уже давно розширює свої кордони і будує унікальний світ, що починався з музичного проєкту, а наразі перетворився на цілий всесвіт із впізнаваними персонажами, унікальним звучанням, магічними сенсами, власним мерчем у колаборації з брендом Dream Team та навіть гастрономічними смаками. Сьогодні KAZKA SVIT — це значно більше, ніж музика. 

«До речі, аналогів проєкту немає в жодній країні світу, тож ми пишаємося, що такий мультиформат уперше з’явився саме в Україні», — з гордістю каже продюсер гурту Юрій Нікітін. 

Водночас із виходом нового альбому гурт відкриває продаж квитків на наймасштабніший за його 5-річну історію концертний тур «KAZKA. SVIT», який стартує в березні 2022 року серією концертів у містах США. А потім KAZKA повернеться до України і покаже своє шоу в усіх обласних центрах країни. Кульмінацією туру стане концерт у київському Палаці спорту, що відбудеться 24 травня. Команда запевняє : «Це буде щось неймовірне!» 

Квитки можна придбати з 5 листопада. Альбом доступний на всіх музичних платформах.


Реклама

Популярные материалы

10 причин, почему стоит быть осторожными с противозачаточными...


Как похудеть раз и навсегда: 7 правил от австрийского врача...


27 вещей, которые должны быть у каждой женщины к 27 годам...


Читайте также
Стиль жизни / Блог стиль жизни

Модный гид по подаркам на Новый год 2022

Популярные материалы