Тіна Кароль записала пісню з групою KAZKA

Співачка анонсувала вихід альбому «Молода кров»

Тіна Кароль випустила дуетну пісню «Зірочка» з гуртом KAZKA. Це перший трек з україномовного альбому дуетів «Молода кров», вихід якого приурочений до 30-річчя Дня Незалежності України.

«Пісню "Зірочка" дуже давно написав Дмитро Ципердюк. Вона була неймовірно популярною в моєму рідному місті Івано-Франківську, я слухала її ще школяркою. Завжди вірила, що "Зірочка" — всеукраїнський і міжнародний хіт. Багато років мене не полишала думка про те, щоб виконати цю пісню.

Я запропонувала групі KAZKA заспівати "Зірочку" в дуеті: вони як ніхто відповідають танцювальному, етнічному, легкому настрою пісні. Саша Заріцька — єдина виконавиця, яка змогла б так невимушено виконати цей майбутній хіт», — розповіла Тіна Кароль.

Солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька каже, що не так давно сама була в ролі молодого артиста: «Ми з групою KAZKA пройшли не довгий, але тернистий шлях. І знаємо не з чуток, як складно молодим музикантам доносити свою творчість до багатомільйонної аудиторії. Тому ми з радістю вирішили підтримати проєкт "Молода кров" і приєднатися до чудової ініціативи Тіни. Ми впевнені, що наш спільний трек "Зірочка"» — відмінний старт цього великого і такого важливого для всіх музикантів проєкту».

Реліз альбому дуетів «Молода кров» відбудеться 20 серпня, але вже зараз він доступний за попереднім замовленням в Apple Music.

В альбом увійшли дуети Тіни Кароль українською мовою з артистами нової формації. Місія цих колаборацій у тому, щоби поповнити каталог української музики сучасними піснями, а також відкрити для широкої аудиторії нові імена.

Зауважимо, що проєкт Тіни Кароль «Молода кров» виходить за інформаційної підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.


Реклама

Популярные материалы

Меган Фокс и Кортни Кардашьян вместе снялись для бельевого бренда...


Бред Пітт подав до суду на Анджеліну Джолі та звинуватив її у змові...


Меган Маркл и принц Гарри планируют вернуться в Великобританию...


Читайте также
Популярные материалы