Future Belongs to Creators: як пройшов пресбранч ELEMENT 18-1750 Fashion Days

Про важливе

У Києві 20 жовтня відбулась перша подія проєкту ELEMENT 18-1750 Fashion Days. Організатори заходу познайомили представників провідних медіа з концепцією платформи та провели дискусію з експертами модної індустрії щодо сьогодення й майбутнього української моди. Запрошеними спікерками стали дизайнерка й CEO GASANOVA GROUP Ельвіра Гасанова та головна редакторка ELLE і «ELLE Decoration Україна» Соня Забуга. 

Розпочали бранч CEO Анна Панасюк і креативний директор Антон Васильєв із презентацією ELEMENT 18-1750 Fashion Days, які відбудуться 12 і 13 листопада в Українському домі. Організатори розповіли про місію платформи, поділилися планами масштабування на європейський ринок і представили експертів конкурсу Open Call, який дозволить п’ятьом молодим дизайнерам взяти участь у днях моди безплатно. Ними стали дизайнери Ельвіра Гасанова (GASANOVA), Лаша Мдінарадзе (GUDU), Юлія Паскаль (PASKAL), блогерка Таня Парфільєва (CHER’17), а також німецький стиліст і дизайнер Франк Вільде, який підтримує Україну й українських митців з перших днів повномасштабного вторгнення. До того ж Анна Панасюк розповіла про спільний благодійний проєкт платформи та української громадської ініціативи Arm Women Now — «Одяг, який має значення». 100% коштів з продажу квитків на покази ELEMENT 18-1750 Fashion Days організатори направляють на закриття потреб проєкту для забезпечення захисниць зимовою військовою формою.

Продовжили захід дискусією із Сонею Забугою та Ельвірою Гасановою про нову реальність, виклики й перспективи української моди. Ельвіра Гасанова розповіла про адаптацію модної індустрії до нових умов на прикладі власного бренду GASANOVA. Соня Забуга наголосила на тому, що за останні два роки локальні фешн-бізнеси стали соціально відповідальними, що є унікальним кейсом у світі. Також спікерки обговорили важливість підтримки молодих талантів, які створюють культурний продукт, і налагодження співпраці між різними галузями модної індустрії в Україні. 

Організатори події також запрошують всіх, хто бажає взяти участь у формуванні майбутнього української моди, приєднатися до подій ELEMENT 18-1750 Fashion Days 12 і 13 листопада в Українському домі.

Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали