ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

ДОБРОТА ПРЕВЫШЕ ВСЕГО: ХОАКИН ФЕНИКС СПАС СО...

«В СОВРЕМЕННОМ ТАНЦЕ НАШИ ДЕТИ СИЛЬНО УСТУПАЮТ...

До сліз: трейлер біографічної спортивної драми «Пульс»

Надихаюча історія, заснована на реальних подіях

Рейтинг статьи / 0
5 5 44

На YouTube вийшов трейлер біографічної спортивної драми «Пульс», заснованої на реальній історії української чемпіонки Оксани Ботурчук. Зйомки картини було завершено на початку осені, а офіційна дата виходу — 19 березня 2020 року.

«Як би я була не я», — співає Alyona Alyona в першій частині трейлера, повторюючи головний лейтмотив фільму. Юна українська легкоатлетка Оксана живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпіаду. Її спортивна кар’єра тільки починається, але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте дівчина не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

«Цей трейлер — квінтесенція величезної праці команди фільму. Ми показали головну суть історії, але водночас зберегли деяку інтригу. Зараз, коли я переглядаю фінальну версію, то відчуваю якісь неймовірні, просто фантастичні емоції. Бо в цьому відео — два роки життя людей, що старанно працювали над фільмом, щоб розповісти цю історію», — поділився режисер фільму Сергій Чеботаренко.

«Це дуже сильна та мотивуюча історія і дійсно хочеться, щоб її побачили якомога більше глядачів, а особливо сучасна молодь. Це про те, як не здаватися в складних ситуаціях, вірити та впевнено йти до своєї мрії та свого щастя. Пишаюсь нашою професійною командою, дякую партнерам та запрошую всіх до кінотеатрів з 19 березня!» — коментує продюсер фільму Єгор Олесов.

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

10 лучших фильмов Джона Траволты