До сліз: трейлер біографічної спортивної драми «Пульс»

Надихаюча історія, заснована на реальних подіях

На YouTube вийшов трейлер біографічної спортивної драми «Пульс», заснованої на реальній історії української чемпіонки Оксани Ботурчук. Зйомки картини було завершено на початку осені, а офіційна дата виходу — 19 березня 2020 року.

«Як би я була не я», — співає Alyona Alyona в першій частині трейлера, повторюючи головний лейтмотив фільму. Юна українська легкоатлетка Оксана живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпіаду. Її спортивна кар’єра тільки починається, але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте дівчина не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

«Цей трейлер — квінтесенція величезної праці команди фільму. Ми показали головну суть історії, але водночас зберегли деяку інтригу. Зараз, коли я переглядаю фінальну версію, то відчуваю якісь неймовірні, просто фантастичні емоції. Бо в цьому відео — два роки життя людей, що старанно працювали над фільмом, щоб розповісти цю історію», — поділився режисер фільму Сергій Чеботаренко.

«Це дуже сильна та мотивуюча історія і дійсно хочеться, щоб її побачили якомога більше глядачів, а особливо сучасна молодь. Це про те, як не здаватися в складних ситуаціях, вірити та впевнено йти до своєї мрії та свого щастя. Пишаюсь нашою професійною командою, дякую партнерам та запрошую всіх до кінотеатрів з 19 березня!» — коментує продюсер фільму Єгор Олесов.


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


Повний нумерологічний Таро-прогноз на липень 2024 року


Читайте також
Популярні матеріали