Дивимося трейлер романтичної комедії «Смак свободи» з Ірмою Вітовською та Іриною Кудашовою в головних ролях

Фільм про мрії та магію автентичної кухні

В українських кінотеатрах із 7 березня йтиме романтична комедія «Смак свободи», режисером якої став Олександр Березань. Кінострічка розповідає історію Варі — дівчини, яка мріє присвятити своє життя кулінарії. 

Головна героїня втрачає роботу в придорожньому кафе, де ніхто не цінує її високу кухню. Розчарована Варя тікає якомога далі від дому до Львова, щоб працювати у вишуканому ресторані. На шляху до успіху дівчина знаходить книжку забутої легенди української кухні Ольги Франко «Перша українська загально-практична кухня». Вона змінює життя Варі назавжди.

Головну героїню зіграла Ірина Кудашова, а Ольгу Франко — Ірма Вітовська. 

«Вихід є завжди — це моя улюблена фраза, яка належить моїй героїні Ользі Франко. Окрім того що ця стрічка десь певною мірою світла, лірична, про мрію та казку, сімейна, для мене вона ще й надзвичайно, в такому тонкому змісті, патріотична. Не в тому сенсі, в якому це слово часом експлуатують, а, справді, про нашу гордість, нашу памʼять, наше минуле й сьогодення, про те, що ми повинні любити  і поважати себе»,  — прокоментувала Ірма Вітовська.

Окрім головних героїнь у фільмі зіграли Костянтин Темляк, Томаш Собчак, Тетяна Малкова, Римма Зюбіна, Віктор Стороженко та Павло Лі. Як камео у кінострічці також з’являться Джамала, Алекс Якутов, Вікторія Маремуха, Алла Костромічова та АСАФАТОV.

Творці фільму радилися з нащадками родини Франків щодо спогадів про пані Ольгу, сімейних українських традицій та страв, які готувала майстриня кулінарії. А гастрономічною експерткою фільму стала Маріанна Душар, дослідниця української кухні. 


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали