Дивимося трейлер фільму «Я і Фелікс» з Юрієм Іздриком у головній ролі

Кінострічка про дорослішання в часи 1990-х

В український прокат 11 квітня виходить фільм «Я і Фелікс» — перша повнометражна ігрова кінострічка режисерки Ірини Цілик. Про це повідомило Державне агентство України з питань кіно у Facebook.

Картина, створена на основі роману Артема Чеха «Хто ти такий?», розповідає про 90-ті роки через призму дитячого сприйняття. Це історія про дорослішання Тимофія, його сім’ю, друзів, перше кохання, а ще — про спілкування головного героя з колишнім контррозвідником Феліксом, який вже став частиною родини хлопця. 

Тимофія зіграли Андрій Чередник (син режисерки й автора книги «Хто ти такий?») та Владислав Балюк. Роль Фелікса виконав український письменник Юрій Іздрик.

Світова прем’єра фільму «Я і Фелікс» відбулася на 38-му Варшавському міжнародному кінофестивалі, а перший український показ пройшов у межах Київського тижня критики у 2022 році. Кінострічка також здобула спеціальну нагороду 53-го італійського кінофестивалю Giffoni у категорії Generator +16 (The CGS AWARD), спеціальну відзнаку FILMFEST HAMBURG від КМКФ «Молодість» та відзнаку в конкурсі ігрового кіно Ukraina Festiwal Filmowy у Варшаві.


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали