Дивимося тизер серіалу за мотивами роману Маркеса «Сто років самотності»

За твір письменник отримав Нобелівську премію з літератури 

Netflix опублікував тизер серіалу «Сто років самотності», знятого за мотивами однойменного роману Габрієля Гарсія Маркеса. Він з’явиться на стримінговій платформі пізніше цього року. Про це повідомляє Deadline. 

Серіал «Сто років самотності» розповідає про родину Буендіа у вигаданому колумбійському містечку Макондо. Проєкт відзняли за участі родини Габрієля Гарсія Маркеса. Це перша екранізація роману з тиражем 50 мільйонів примірників та перекладом на 40 мов. За «Сто років самотності» письменник отримав Нобелівську премію з літератури. 

Права на адаптацію книжки Netflix отримав ще 2019 року. Співрежисерами 16 епізодів проєкту стали Алекс Гарсія Лопес і Лаура Мора. Сини Габрієля Гарсія Маркеса — Родріго Гарсія та Гонсало Гарсія Барча — виступили виконавчими продюсерами серіалу. У «Ста роках самотності» зіграли Клаудіо Катаньо, Херонімо Барон, Марко Гонсалес, Леонардо Сото та інші актори. 

Зауважимо, роман «Сто років самотності», написаний у жанрі «магічного реалізму», вважають шедевром колумбійського письменника Ґабріеля Ґарсія Маркеса. Автор змальовує історію життя родини Буендіа у вигаданому містечку Макондо впродовж ста років. Незабаром розпочинається громадянська війна, а потім з’являються й нові випробування для героїв: банановий бунт та багатоденний дощовий циклон. Паралельно з життям міста автор розкриває таємниці сімейства Буендіа. Самотність і розчарування як прокляття нависає над сім’єю покоління за поколінням. 


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали