15 ПРИНЦИПОВ ЭКОЛОГИЧНОЙ BEAUTY-РУТИНЫ

3 ИСТОРИИ ПРО ОТНОШЕНИЯ УКРАИНОК С ИНОСТРАНЦАМИ...

УЧЕНЫЕ ВЫЯСНИЛИ, О ЧЕМ ЧАЩЕ ВСЕГО ВРУТ В...

ПЛАНЫ НА ЛЕТО: ОТПРАВЛЯЕМСЯ В ЛАГЕРЬ ДЛЯ МОДЕЛЕЙ...

10 BEAUTY-СОВЕТОВ ОТ ЗВЕЗДНОГО ВИЗАЖИСТА ЛИЗЫ...

Дивимось: неймовірно красивий кліп Джамали на пісню Solo, знятий в маєтку графині Уварової

Створення відео відбувалося в українській столиці

 

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Сьогодні відбулася прем'єра нового відеокліпу Джамали на композицію Solo. Режисером виступила Анна Бурячкова, а зйомки проходили в маєтку графині Уварової в Києві.

«Мені хотілося в цьому відео показати Джамалу справжньою, такою, яка вона є — прекрасною і дивовижною, сфокусуватися тільки на ній і відкрити її внутрішній світ. Простір, в якому відбувається дія кліпу, символізує кришталеві замки, які ми будуємо, щоб відгородитися від решти світу. Нам здається, що всередині замку ми можемо бути собою і не боятися оцінок і реакцій інших людей. Ось тільки замки ці тендітні й прозорі», — розповідає Анна Бурячкова.

«Ідея відео дуже співзвучна темам, які я порушую в своїх піснях. Прозорий куб як символ кришталевого замку, в якому ми ховаємося від реальності й інших людей, внутрішній пошук героїні, виражений в трьох різних образах...

Зйомки були складними. Велику частину часу я перебувала в закритому скляному кубі, без доступу свіжого повітря, тому було складно не те що рухатися, але і дихати взагалі. Температура там була майже як в сауні. При цьому потрібно було співати і танцювати в досить непростій сукні і з дуже важкими прикрасами. Примітно, що в цьому відео немає постановника. Всі мої танці — це імпровізація на знімальному майданчику», — ділиться Джамала.

Дивимось кліп: