15 ПРИНЦИПОВ ЭКОЛОГИЧНОЙ BEAUTY-РУТИНЫ

В ЯПОНСКОМ СТИЛЕ: МЕЛАНИЯ ТРАМП НАШЛА ИДЕАЛЬНОЕ...

СЧАСТЛИВАЯ МАМА: НАТАЛЬЯ ВОДЯНОВА...

НАСТЯ КАМЕНСКИХ ОПУБЛИКОВАЛА ПЕРВЫЕ ФОТО...

ПАПАРАЦЦИ ЗАСТАЛИ ИРИНУ ШЕЙК И БРЭДЛИ КУПЕРА ВО...

«Все було так, як я мріяла: ми плакали, сміялися, молилися і жартували», — Джамала зворушливо привітала чоловіка з другою річницею весілля

Артистка опублікувала серію ніжних фото з коханим

Фото: instagram/jamalajaaa,

Рейтинг статьи / 0
5 5 6

Джамала весілляСпівачка Джамала та підприємець Сеїт-Бекір Сулейманов одружилися 26 квітня 2017 року, а вже через рік на світ з’явився їхній первісток Емір-Рахман. Відразу після його народження артистка розповідала, що в догляді за малюком їй цілодобово допомагає чоловік: він супернянь, який і годує, і підгузки дитині змінює. Сьогодні подружжя відзначає другу річницю весілля.  З цієї нагоди Джамала опублікувала зворушливий пост в Instagram, який присвятила коханому.

«Цей день стався для мене так, як собі і мріяла. Ні, навіть краще! Він розпочався з нікяху в мечеті, де ми сказали наші «так». Ми плакали, сміялися, молилися, жартували.

Було дуже багато емоцій! Я дуже вдячна за те, що Бог дарував мені тебе! Наш святковий вечір розпочався словами з поезії:

«Так ніхто не кохав. Через тисячі літ
лиш приходить подібне кохання.
В день такий розцвітає весна на землі
і земля убирається зрання...»

Ці рядки дуже близькі мені. Люблю тебе і дякую. Далі — більше. Прошу у Бога, аби так само з коханням і вірою!» — написала співачка.Джамала весілляДжамала весілляДжамала весілляМи приєднуємося до привітань і бажаємо Джамалі та Сеїту-Бекіру довгих і щасливих років разом!Джамала весілля