Чому «Оскар» відмовився від червоного хідника у 2023 році

Вперше за понад 60 років

Учора у Лос-Анджелесі у театрі Dolby відбулася 95-та церемонія вручення премії «Оскар». Окрім перемоги фільму «Навальний» у номінації «Найкращий документальний фільм», глядачів здивувала відсутність червоного хідника — вперше з 1961 року організатори вирішили від нього відмовитися.

Оскар 2023

Цього року вибір зробили на користь кольору шампанського, який не лише гармонійно поєднувався з охровим тентом, а й «мав створювати атмосферу спокою».

«Тент кольору охри та килим кольору шампанського були натхненні спостереженням за заходом сонця на білому пляжі у "золоту годину" з келихом шампанського у руці, який вселяв спокій та умиротворення», — розповіла креативна консультантка премії Ліза Лав.

Рішення викликало обговорення серед прихильників премії, зірок та експертів. Зокрема, Мінді Вайс стверджує, що «Оскар» намагається слідкувати за трендами, а комік Джиммі Кіммел пожартував, що колір доріжки змінили через минулорічний скандал із Віллом Смітом.

Джиммі Кіммел

«Я вважаю, що рішення обрати килим кольору шампанського, а не червоний хідник показує, наскільки ми впевнені, що кров не проллється».

Нагадаємо, що ми розповідали про найкрасивіші пари на церемонії «Оскар-2023».


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали