ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ИРАКЛИ МАКАЦАРИЯ: «ЕСЛИ Я ЖИВУ С ЧЕЛОВЕКОМ, ДЛЯ...

ЧТО НОСЯТ САМЫЕ СТИЛЬНЫЕ ДЕВУШКИ ЛОНДОНА, ЧАСТЬ...

ВСЕ, ЧТО НУЖНО СОВРЕМЕННОЙ ЖЕНЩИНЕ В НОВОЙ...

«НА ПРОЕКТЕ ЕСТЬ СЕКС», — НИКИТА ДОБРЫНИН И ДАША...

Це офіційно: Нідерланди остаточно відмовилися від назви Голландія

На ребрендинг держава витратила майже 200 тисяч євро

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Із 1 січня 2020 року Королівство Нідерланди офіційно відмовилося від назви Голландія. Відтепер органи державної влади, виші та медіа будуть використовувати тільки назву Нідерланди. Про це повідомляє місцева радіокомпанія NOS.

Ребрендинг, який обійшовся у 200 тисяч євро, є частиною маркетингового плану держави. Як зазначають у МЗС, Голландія асоціювалася в туристів з сиром, сабо, тюльпанами, наркотиками та районом «червоних ліхтарів» Амстердама, а Нідерланди хочуть позиціонувати себе як країну, яка лідирує в технологіях, спорті та культурі.

Нідерланди відмовилися від назви Голландія

«Ми модернізуємо наш підхід. Ми хочемо описати Нідерланди як відкриту, цікаву та інклюзивну державу», — зазначили в Раду з туризму Нідерландів.

Відтепер назва Нідерландів стане офіційним брендом на «Євробаченні» та під час Олімпійських ігор-2020. Національна футбольна команда, яку за кордоном часто називають голландською, буде називатися лише нідерландською.

Північна і Південна Голландії — це лише дві з 12 провінцій сучасних Нідерландів. Назву Голландія і далі використовуватимуть на їхнє позначення, але щодо усієї країни тепер можна казати тільки Нідерланди.

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Иракли Макацария: «Если я живу с человеком, для меня имеет большое значение вдыхать его аромат»

Как Эми Смилович решилась на ребрендинг Tibi и стала любимицей Гвинет Пэлтроу, Иванки Трамп и Ирины Шейк