КЛЕТКА, КРУЖЕВО И 50 ОТТЕНКОВ СЕРОГО В НОВОЙ...

МИ СПАНТЕЛИЧЕНІ: БРЕД ПІТТ РОЗПОВІВ, ЯК ЙОГО...

БРОСКИЕ СТРЕЛКИ И КРУПНЫЕ УКРАШЕНИЯ: ГЛАВНЫЕ...

МАМА МОЖЕТ: ДЕТИ ВИКТОРИИ БЕКХЭМ, КОРТНИ КОКС И...

ГИГАНТСКИЕ ШЛЯПЫ, ТЫСЯЧИ КРИСТАЛЛОВ И...

Австралія у вогні: рекордна пожежа знищила 1,5 тисячі будинків, 19 людей загинуло

Ситуація тільки загострюється

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine, Instagram/mattabbottphoto

Рейтинг статьи / 0
4 5 9

Останні кілька днів в Австралії загострилася ситуація з лісовими пожежами. Вогонь, від якого країна потерпає ще з жовтня, охопив понад п’ять мільйонів гектарів території, у тому числі низку національних парків і охоронюваних місць проживання коал. Пожежа зруйнувала майже 1,5 тисячі житлових будинків, адміністративних та господарських приміщень. Кількість загиблих унаслідок пожежі по всій країні зросла до 19 осіб, десятки людей вважаються зниклими безвісти.

рекордна пожежа в Австралії

Тисячі туристів та місцевих мешканців змушені тікати від лісових пожеж до тихоокеанського узбережжя. Так, в останні дні 2019 року близько 4 тисяч людей виявилися заблокованими на пляжі міста Маллакута у штаті Вікторія. Для їхньої евакуації 2 січня прибув військовий корабель і забрав перших 800 осіб, за рештою він повернеться в найближчий час. Групи втікачів були зафіксовані й на інших відрізках 200-кілометрового узбережжя, що прилягає до ураженої пожежами зони континенту. 3 січня влада штату Новий Південний Уельс оголосила надзвичайний стан.

пожежа в Австраліїпожежа в Австралії

Австралія в вогнінаслідки пожежі в Австраліїпожежа в Австралії 2020евакуація людей в Австралії

евакуація жителів Австралії через масову пожежу

Чагарникові пожежі є нормальним явищем для Австралії, вони здебільшого починаються в грудні і наносять незначну шкоду природі. Однак цього року чагарник почав горіти ще в жовтні, тривала екстремальна спека та вітри тільки загострюють ситуацію. У вихідні в країні очікується погіршення пожежних умов.

Австралія горить

Рятувальники намагаються максимально скористатися тимчасовим похолоданням, а люди скуповують провізію в магазинах та масово лишають потенційно небезпечні території.  Температура у зоні пожеж сягає сотень градусів за Цельсієм, через що люди гинуть ще до того, як полум'я до них дістанеться.

Австралія пожежа

пожежі в АвстраліїЛісоаві пожежі в АвстраліїАвстралія у вогні 2020

надзвичайний стан в Австралії

До сліз: як в Австралії рятують тварин від масштабної пожежі

Клетка, кружево и 50 оттенков серого в новой коллекции Chanel Haute Couture

5 лучших фиолетовых шампуней для поддержания цвета волос