Арт-бук «Упорядкований хаос» Євгена Зайця виходить друком

У видавництві CP Publishing  

Нині, коли Україна відстоює своє право на існування, на життя, на ідентичність, видавництво книг про мистецтво та підтримка творчого молодого покоління як майбутнього нашої культури набули нового сенсу та ще більшого значення. Саме тому видавництво CP Publishing започаткувало серію книжок про талановитих українських митців. 

Завдяки новій книзі ви поринете у творчий світ художника — його містичні фотографії завжди залишають місце для питань та інтерпретацій, уяви, роздумів та асоціацій. Це яскраве видання демонструє роботи Євгена у напрямку мистецтва, що активно розвивається, — поєднання фотографії та digital art. 

Загалом до колекційного видання увійшло близько 130 робіт молодого художника, які були надруковані на високоякісному папері Arctic Paper, що відповідає європейським стандартам сталого виробництва.

«Найціннішим ресурсом України сьогодні є творча молодь, яка живе і творить з відчуттям абсолютної свободи. Будь-який хаос — це завжди про свободу: свободу думок, емоцій, самовираження. «Впорядкований хаос» — це свобода, оформлена в містичних формах, емоціях і фантазіях, і виражена в абстрактному заворожливому мистецтві Євгена Зайця. Я вдячна нашим партнерам з Colliers International Ukraine за підтримку цього творчого проєкту», — каже видавчиня CP Publishing і авторка книги Люсія Бондар.

«Євген Заєць та його роботи — яскраві, харизматичні, що занурюють у дивовижний світ, вони вражають своєю глибокою філософією та спонукають зрозуміти те, що саме хотів сказати автор. Його візуальна мова — продумана стратегія, крок за кроком вивірена і показана глядачеві, закликаючи до його емпатії», — каже Анна Аветова, засновниця артагенції TUASHO та співавторка книги

«Сучасна фотографія надає художникам широкі можливості для творчого самовираження, бо не обмежується лише зображенням реальності, а дає змогу експериментувати з різними техніками, обробкою, кольорами та композицією. І її розвиток сприяє пошуку нових виразних форматів, сполучаючи фотографію з іншими медіа», — додає Сергій Мельниченко, засновник Школи концептуальної та арт фотографії MYPH. 

Придбати альбом «Упорядкований хаос» можна на сайті видавництва.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали