15 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ДЕЛАТЬ С БРОВЯМИ...

ЮГ УКРАИНЫ: КУДА ОТПРАВИТЬСЯ В ПУТЕШЕСТВИЕ...

СМОТРЕТЬ ДО КОНЦА: ИСПОВЕДЬ ТИНЫ КАРОЛЬ В...

«ЛЮДИ ПО-ПРЕЖНЕМУ ХОТЯТ УВИДЕТЬ МОЮ ГРУДЬ. А МНЕ...

HOT NK: НАСТЯ КАМЕНСКИХ ПРЕДСТАВИЛА...

Анна Різатдінова відкриває Академію гімнастики і запрошує дітей на безкоштовне заняття

Бронзова призерка Олімпійських ігор тренуватиме майбутніх чемпіонок

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Анна Різатдінова відкриває Академію гімнастики, де буде тренувати майбутніх чемпіонок. І перше заняття у своїй Академії проведе уже 15 вересня. Свою спортивну кар`єру Анна Різатдінова розпочала сімнадцять років тому. І успішної гімнастки, яка колись завоює бронзу на Олімпійських іграх, тодішні тренери у п`ятирічній дівчинці не розгледіли.

«Сказали, що у мене нерівні та недовгі ноги, занадто широкі плечі та бедра. І загалом немає ані розтяжки, ані гручкості, — пригадала українська чемпіонка. — Тоді ці слова викликали у мене неймовірний стрес. Але зараз я з впевненістю можу заявити: це не означає, що дитина не повинна займатися».

Спортсменка вирішила відкрити свою Академію гімнастики, у якій до кожної дитини буде індивідуальний підхід. Анна Різатдінова не тільки буде присутня на кожному занятті, а й самостійно тренуватиме майбутніх чемпіонів.

«Я отримую величезне задоволення від тренування дітей: коли вони щасливі біжать до мене на заняття і щасливі повертаються додому. Також у мене є амбіції виховати чемпіона. Але зробити це не з допомогою пресингу, як це прийнято у спорті. Я пояснюватиму, що таке працелюбність та наполегливість, без принижень та підвищеного голосу», — каже бронзова призерка Олімпійських ігор.

Допомагатимуть Анні Різатдіновій шукати індивідуальний підхід до дітей префесійні тренери, хореограф і навіть психолог. А перше заняття українська гімнастка у своїй Академії проведе уже завтра, 15 вересня о 17.00 на вул. Либідська, 1 (ст. м. Олімпійська) у Києві. Воно буде безкоштовним і для всіх охочих дітей займатися у неї. Потрібно тільки зареєструватися за посиланням. А вся необхідна інформація є на Instagram-сторінці @rizatdinova.academy.

«Я прагну першочергово створити місце, куди б дітям хотілося приходити. І щоби ми виховали не одного чемпіона, який у майбутньому гідно представлятиме Україну на світовій арені. Тому я дуже хвилююся перед відкриттям», — розповідає Різатдінова.

 

«Я хотела идти в политику не по своей инициативе, это больше была просьба Саши», — Анна Ризатдинова о бывшем муже Александре Онищенко

Анна Ризатдинова: «Есть в нашей жизни предчувствия, к которым нужно прислушиваться»

Анна Ризатдинова опубликовала первое фото с Александром Онищенко

15 вещей, которые не стоит делать с бровями

Юг Украины: куда отправиться в путешествие

«Чому чоловікові має бути соромно за те, що він допомагає змінювати підгузки чи сам готує для дитини?» Олена Зеленська написала колонку про рівність