СВЕРШИЛОСЬ: 57-ЛЕТНИЙ ХЬЮ ГРАНТ ВПЕРВЫЕ...

ЗА ЧТО КЭТИ ПЕРРИ РАСКРИТИКОВАЛА СВАДЕБНОЕ...

КЕЙТ ХАДСОН ПРОДЕМОНСТРИРОВАЛА ИДЕАЛЬНУЮ...

ДЖОРДЖ КЛУНІ ТАНЦЮВАВ НА КОРОЛІВСЬКОМУ ВЕСІЛЛІ...

РОЗИ ХАНТИНГТОН-УАЙТЛИ ЗАПУСКАЕТ ЛИНИЮ...

Американці знімають фільм про Крим

Кінострічку покажуть у 50 країнах світу 

7 марта 2017

Фото: park-taigan.ru

Нині знімальна група одного з найбільших телеканалів США - НВО знімає фільм про ситуацію останніх трьох років у Криму. Про це повідомляє Крим.Реалії. За інформацією журналістів, американських телевізійників зацікавила ситуація, яка склалася довколо бізнесу Олега Зубкова - власника сафарі парку «Тайган» і ялтинського парку «Казка», на який здійснює тиск російська влада. Зараз в обох парках йдуть перевірки податкової.

«5 березня в парку левів «Тайган» цілий день провела знімальна група одного з найвідоміших телеканалів США - НВО. Телевізійників цікавила ситуація, що склалася навколо парків Олега Зубкова. Вони, виявляється, чули про тиск на бізнес», - пише видання.

За інформацією співробітників каналу НВО, вони знімуть фільм про Крим, який буде показаний в п'ятдесяти країнах.

Нагадаємо, що конфлікт Зубкова з російською владою Криму почався в листопаді 2015 року, коли в ялтинському зоопарку померли два тигреня. Глава окупаційної ветеринарної служби Криму Валерій Іванов і Наталія Поклонська, яка вважає себе екс-прокурором Криму, заявляли, що тварини загинули в результаті поганого ставлення. 

Зубков же впевнений, що причиною трагедії стало переохолодження внаслідок відключення електроенергії. У 2016 році Олег Зубков відвідав 150 судових засідань, пов'язаних з численними штрафами і звинуваченнями на його адресу з боку підконтрольної Кремлю кримської влади.

Первый официальный выход Меган Маркл после свадьбы

Свершилось: 57-летний Хью Грант впервые женится

За что Кэти Перри раскритиковала свадебное платье Меган Маркл?

Загрузка...