5 найцікавіших моментів цьогорічної премії «Оскар»

Сукня Емми Стоун та промова Мстислава Чернова

У ніч з 10 по 11 березня в театрі Долбі в Лос-Анджелесі відбулася церемонія вручення премії «Оскар». Ведучим події став американський комік і телеведучий Джиммі Кіммел, а переможців оголошували відомі люди з кіноіндустрії — зокрема, Зендея, Аль Пачіно, Ніколас Кейдж та Стівен Спілберг. 

Церемонія завершилася тріумфом стрічок «Оппенгеймер» та «Бідолашні створіння», а ще — нагородою для фільму режисера Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі». Що цікавого відбувалося під час церемонії нагородження? Ми зібрали декілька особливих моментів. 

Перемога фільму «20 днів у Маріуполі» та промова Мстислава Чернова

Кінострічка «20 днів у Маріуполі» здобула «Оскар» у категорії «Найкращий документальний фільм». «Я буду першим режисером на цій сцені, який скаже: "Я хотів би, щоб мені ніколи не треба було робити цього фільму". Я хотів би мати можливість поміняти це на те, щоб Росія ніколи не нападала на Україну, не окуповувала наші міста...» — сказав режисер Мстислав Чернов у своїй промові. Він заявив, що не може змінити історію, проте може, як і всі інші, її виправити та зробити так, щоб правда перемогла. 

Виступ Раяна Ґослінґа

Пісня I`m Just Ken, яку Раян Ґослінґ виконував у фільмі «Барбі», була номінована на «Оскар» у категорії «Найкраща оригінальна пісня». Вона не здобула перемогу, проте прозвучала на сцені церемонії. Одягнений у рожевий костюм та рукавички Раян Ґослінґ виступив разом із Марком Ронсоном і танцюристами. 

Емма Стоун, яка хвилювалася за свою сукню

Цьогоріч Емма Стоун здобула «Оскар» за головну роль у фільмі «Бідолашні створіння». Вийшовши на сцену за нагородою, акторка показала, що позаду її сукні розійшовся шов. «Думаю, це сталося під час пісні I`m Just Ken», — сказала Емма Стоун, натякнувши на виступ Раяна Ґослінґа.

Джон Сіна на сцені

Під час оголошення переможців у категоріях за найкращу роботу художника-постановника, костюми, грим та зачіски ведучий Джиммі Кіммел покликав Джона Сіну. Той повторив інцидент 1974 року, коли на сцену вибіг оголений чоловік. Джон Сіна мав тільки конверт з переможцями номінацій — так він заявив, що костюми у фільмах «дуже важливі».

Собака Мессі в залі 

У номінованому на «Оскар» фільмі «Анатомія падіння» одну з ролей зіграв собака на ім’я Мессі. Також він отримав власне місце на церемонії нагородження премією. Мессі терпляче чекав початку шоу, коли на нього звернув увагу Джиммі Кіммел.


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали