НЕ ПРОПУСТИ: У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ ЛІТНЯ ВЕЧІРКА ELLE...

ПОЧЕМУ КЕЙТ МИДДЛТОН НЕ ПОЯВИЛАСЬ НА...

4 ПРОСТІ КРОКИ ДО ЗДОРОВОГО СНУ

НЕИЗВЕСТНЫЕ ФАКТЫ О ЛАНЕ ДЕЛЬ РЕЙ

10 АКСЕССУАРОВ, КОТОРЫЕ ПРЕВРАТЯТ ПРОСТОЙ...

3 найкасовіші фільми 2017 року мають жіноче обличчя. Вперше з 1958 року

Головні ролі у найуспішніших фільмах минулого року виконали Дейзі Рідлі, Емма Вотсон та Галь Ґадот

Логічним завершенням року, який ознаменувався скандалами про домагання в Голлівуді та нерівністю гонорарів жінок та чоловіків, стали результати касових зборів. І вперше за 60 років трійка лідерів прокату 2017 року – це стрічки, де у головних ролях – жінки.

Так, найуспішнішим фільмом минулого року стало продовження саги «Зоряні війни» – «Останній джедай» із загальними зборами майже 532 мільони. Головну роль у стрічці – бунтарку з задатками джедайки – виконала нова зірка Голлівуду Дейзі Рідлі.

Друге місце у рейтингу посіла екранізація діснеївського мультфільму «Красуня і чудовисько» з Еммою Вотсон в головній ролі (504 мільйони доларів).

Трійку замикає найпопулярніший фільм літа 2017го – «Диво-жінка», який зібрав у прокаті майже 413 млн доларів. «Диво-жінку» в екранізації коміксу зіграла ізраїльська акторка Галь Ґадот.

Цікаво, що востаннє такий тріумф жіночих ролей був у далекому 1958му році. Тоді трійкою лідерів прокату стали «Південь Тихого океану» з Мітці Гейнор в головній ролі, «Тітонька Мейм» з Розалінд Рассел в головній ролі та «Кішка на розпеченому даху» з Елізабет Тейлор.

Лучшие фильмы Джулианны Мур

Список fashionista: 25 лучших фильмов о моде

Список невесты: 20 лучших комедий о свадьбе

Загрузка...