«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ШАРЛИЗ ТЕРОН ИДЕТ В ПОЛИТИКУ: ПЕРВЫЙ ТРЕЙЛЕР...

ЯРКИЕ ЦВЕТА, ДРАПИРОВКИ И АРХИТЕКТУРНЫЙ КРОЙ В...

ПОЧТИ ВЕСНА: МЕЛАНИЯ ТРАМП В ПЛАТЬЕ С ЦВЕТОЧНЫМ...

18+: досі невідомі фото оголеної Мерлін Монро

У США знайшли знімки з першої фотосесії зірки у стилі ню

Колись 22-річна модель під псевдонімом Мона Монро наполегливо підкорювала Голлівуд і не завжди успішно. Це потім вона стане найсексуальнішою жінкою у світі, а на початку кар’єри Мерлін доводилось підпрацьовувати у сумнівних проектах. Так, у 1949 році вона погодилась зніматись повністю оголеною для фотографа Тома Келлі.

Тоді за таку фотосесію Норма (справжнє ім’я Мерлін) отримала 50 доларів, а пізніше у своїй книзі написала, що це був «відчайдушний крок». Дівчина змусила фотографа відретушувати знімки таким чином, щоб її було майже неможливо впізнати. В часи, коли фотошопу ще не існувало, Том Келлі зробив неможливе: додав нижню білизну та змінив макіяж моделі.

У 1952 році фото дівчини на фоні червоного оксамиту помітили видавці календаря і надрукували його. Преса дуже швидко впізнала на знімку молоду Мерлін Монро, котра на той час вже була секс-символом. Незважаючи на погрози кінокомпанії 20th Century Fox розірвати контракт, акторка в інтерв’ю підтвердила, що це таки вона. Знімки молодої і оголеної Монро без ретуші знайшлись тільки тепер.