КРИССИ ТЕЙГЕН ВЫЛОЖИЛА ПЕРВОЕ ФОТО СЫНА И...

5 ПРИЗНАКОВ ЭМОЦИОНАЛЬНО НЕСТАБИЛЬНОГО...

КАК ОТДОХНУТЬ И НАБРАТЬСЯ СИЛ ЗА ТРИ ДНЯ

25 ВАРИАНТОВ ПРИЧЕСОК НА ПОСЛЕДНИЙ ЗВОНОК И...

МІЛА КУНІС ПОКАЗАЛА НОВУ ЗАЧІСКУ НА BILLBOARD...

18+: досі невідомі фото оголеної Мерлін Монро

У США знайшли знімки з першої фотосесії зірки у стилі ню

17 ноября 2015

Колись 22-річна модель під псевдонімом Мона Монро наполегливо підкорювала Голлівуд і не завжди успішно. Це потім вона стане найсексуальнішою жінкою у світі, а на початку кар’єри Мерлін доводилось підпрацьовувати у сумнівних проектах. Так, у 1949 році вона погодилась зніматись повністю оголеною для фотографа Тома Келлі.

Тоді за таку фотосесію Норма (справжнє ім’я Мерлін) отримала 50 доларів, а пізніше у своїй книзі написала, що це був «відчайдушний крок». Дівчина змусила фотографа відретушувати знімки таким чином, щоб її було майже неможливо впізнати. В часи, коли фотошопу ще не існувало, Том Келлі зробив неможливе: додав нижню білизну та змінив макіяж моделі.

У 1952 році фото дівчини на фоні червоного оксамиту помітили видавці календаря і надрукували його. Преса дуже швидко впізнала на знімку молоду Мерлін Монро, котра на той час вже була секс-символом. Незважаючи на погрози кінокомпанії 20th Century Fox розірвати контракт, акторка в інтерв’ю підтвердила, що це таки вона. Знімки молодої і оголеної Монро без ретуші знайшлись тільки тепер.

«Опоздать - значит убедиться, что тебя ждут», - лучшие цитаты Мэрилин Монро

Фото дня: Синди Кроуфорд стала платиновой блондинкой

5 признаков эмоционально нестабильного мужчины, который разобьет вам сердце

Загрузка...