ТЕКСТ: КАТЕРИНА РУДЕНКО: «В ЦІЛОМУ ЦИФРОВІ...

КЛУБ ПУТЕШЕСТВЕННИКОВ: МИШЕЛЬ АНДРАДЕ В...

TV, ЩО ПАСУЄ ВАШОМУ СТИЛЮ ЖИТТЯ! ІДЕАЛЬНИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН: ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В КИЕВЕ, ИЮЛЬ 2021

Як знімати супервідео на смартфон - відчуй себе справжнім режисером!

Головний редактор "ELLE Україна" Соня Забуга разом із Samsung розпочинають серію майстер-класів з відеографії та на прикладі нових флагманів серії Galaxy S21 дають відповіді на ці запитання.

Рейтинг статьи / 0
3 5 12

Під час недавньої подорожі до Дубаю наш головний редактор відзняла за допомогою нового смартфона Samsung Galaxy S21+ відео у форматі travel-blog. Про лайфхаки та функції, за допомогою яких було зроблено це відео, Соня підготувала ролик.

Завжди була прихильницею того, що на мобільні девайси можна знімати не тільки фото- та відеосторіз для соціальних мереж, але й якісні блоги. Впевнена, можна піти ще далі й створювати за допомогою смартфонів контент для YouTube-каналів. І врешті-решт, чому, власне, ні — можна навіть почати знімати фільми. Роздільна здатність у мобільних телефонах сьогодні перевершує всі очікування, а функції та режими стають усе більш різноманітними. І цим неодмінно треба користуватись", — впевнена Соня.   

Колаж: Юля Портарескул

Режими та функції, які застосовувались під час зйомки відеоролика на новий флагман серії Galaxy S21

 

Роздільна здатність FHD у режимі автовизначення частоти кадрів «FHD auto». Рекомендується до застосування при напруженому графіку зйомок, коли немає можливості обирати та встановлювати параметри камери під той чи інший кадр. Смартфони серії Galaxy S21 самостійно визначають рівень освітлення та встановлюють швидкість відеозйомки відповідно 30 або 60 кадрів за секунду.

 

Функція Суперстабілізація. Підходить під час зйомки з активним рухом, наприклад, в автомобілі або на ходу. Допомагає уникнути ефекту «хитання рук» при зйомці на ходу.


 

Режим Професійне відео. Рекомендується до застосування у разі, коли умови зйомки складні, наприклад, при поганому освітленні або у сутінках. У цьому режимі можна самостійно коригувати параметри зйомки, як це роблять професійні фотографи та оператори, зокрема, баланс білого, ISO, значення експозиції та інше. Також в окремому меню можна задавати контрасти, насиченість, коригувати параметри тіней, відтінків тощо...


 

У нових флагманських смартфонах серії Galaxy S21 є чудова можливість обирати швидкість запису гіперлапсу залежно від сюжету. Ви можете задати налаштування автоматично, аби телефон сам обирав необхідну швидкість. Або якщо ви хочете коригувати параметри запису самостійно, до ваших послуг одразу декілька режимів.

  • Захід сонця — швидкість із позначкою 64. Зйомка людей, які проходять повз, — швидкість із позначкою 32. Зйомки хмар — швидкість із позначкою 16. Зйомка машин на дорозі — швидкість із позначкою 8. Зйомка людей, які рухаються, — швидкість із позначкою 4.
  • Також ви можете активувати режим "нічний гіперлапс", який ідеально підходить саме для запису в нічний час і дозволяє отримати суперякісну картинку. При запису в режимі "гіперлапс" рекомендується користуватися штативом.

 

Потужний 30-кратний Космічний зум (у моделях Galaxy S21 та Galaxy S21+).

 

Режисерський режим. Одночасно дозволяє показувати на экрані вашого смартфона зображення фронтальної та задньої камер, надаючи чудову можливість автору відео отримати готовий файл із закадровим текстом для подальшого завантаження у соціальні мережі.

 

Реклама

Як знімати супервідео на смартфон: відчуй себе справжнім режисером! Частина 3

TV, що пасує вашому стилю життя! Ідеальний телевізор за версією редакціі

Текст: Катерина Руденко: «В цілому цифрові технології націлені, щоб поліпшити наше життя»

7 багатих зірок, які живуть дуже скромно

10 самых дорогих помолвочных колец звезд

5 правил поведінки за столом у королівській родині