«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

7 ПРИВЫЧЕК В ПОСТЕЛИ, КОТОРЫЕ МОГУТ РАЗРУШИТЬ...

6 ФИЛЬМОВ, ОСНОВАННЫХ НА РЕАЛЬНЫХ ИСТОРИЯХ...

ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ В ХАРЬКОВЕ. НАЗВАНЫ...

Ягідна шарлотка без випікання: простий і детальний рецепт (фото)

Вмикати піч в таку спеку? Ні, ми знаємо краще рішення)

Коли в літню спеку хочеться потішити себе чимось солоденьким та вишуканим, але водночас нема бажання вмикати піч – ягідна шарлотка (не плутати з бісквітним яблучним пирогом!) врятує становище. По-перше, вона готується дуже просто. По-друге, можливі безліч варіацій начинки на ваш смак. А ще виглядає такий «пиріг» просто неймовірно.

Готуємо?

Чорнично-малинова шарлотка

Інгредієнти:

130г чорничного пюре;

8г желатину+50 мл холодної води;

300г сиру Маскарпоне;

115г цукрової пудри;

125г жирних вершків;

400-500г цілих ягід малини та чорниці;

Печиво "Савоярді" ~ 30шт.

Спосіб приготування:

1. Желатин змішати з водою та дати набухнути. Маскарпоне вінчиком перемішати з цукровою пудрою.

2. Чорничне пюре підігріти, не доводячи до кипіння та розпустити желатин в теплому пюре. Відставити і дати вистигнути до кімнатної температури.

3. В чорничне пюре додати Маскарпоне, змішаний з цукровою пудрою, збити разом вінчиком до повного об'єднання. В той час холодні вершки збити та обережно підмішати силіконовою лопаткою до чорничної суміші.

4. На посуд, на якому ви будете подавати торт, встановити круглу форму (в мене 12 см) та прокласти стінки харчовою плівкою. Викласти на дно шар печива "Савоярді" та вилити половину чорничного мусу.

5. Вставити в мус ягідки чорниці та малини та зверху знову викласти шар печива. Вилити ще частину мусу, знову вставити ягідки та залити їх ягідним мусом, що залишився. Розрізняти поверхню та відправити в холодильник мінімум на 5-6 годин, але краще на ніч.

6. Вийняти готовий торт з форми, зробити «парканчик» з печива Савоярді, зав'язати милою стрічкою та прикрасити ягідками. Подавати охолодженим.

Смачного!