Найцікавіші чаї у Києві

Для тих, хто втомився від «Альпійського луга» та обліпихового чаю в меню київських кафе!

Тибетський чай – кафе El Mate

Пуер із молоком з додаванням вершкового масла та солі. Цікаво, чи не так? Чайних справ майстер з Ефіопії Кліффорд, котрий працює у чайній кімнаті закладу, каже, що така суміш додає сил. У смаці балансує масляність масла та солоність. Ідеальний чай для холодної пори року. Доречі, цьому рецепту вже 14 століть і його любив пити Черчіль.

Ціна: 60 грн за 500 мл. Подається у чайнику, який підігрівається.

Вишневий чай з квітками ужгородської сакури – ресторан “Канапа”

Чи не прекрасно звучить назва цього чаю? Так і є, дуже поетично. Має насичений колір та такий же інтенсивний смак з легкою кислинкою. Окрім сакури в ньому є зелений чай та вишні.

Ціна: 50 грн за 350 мл

 

Гарбузовий чай – кафе City Zen

Він мило подається з чіпсиною з гарбуза у великій склянці. Це чорний чай з додаванням гарбузового пюре та сиропу, лимону та прянощів. Сезонна позиція. Молодці, що експериментують з гарбузом у категорії напоїв.

Ціна: 30 грн за 350 мл

 

Айвовий чай – кондитерська Honey

Чому ніхто не робив цього раніше? Адже аромат айви такий прекрасний, що він просто створений для того, щоб з неї готували не лише варення, як ми звикли. У Honey це зрозуміли і тепер подають такий чай як сезонну позицію. Отож, у цьому чаї є свіжа айва, корична паличка та айвове варення, яке тут же і роблять.

Ціна: 40 грн за 500 мл

 

Копчений чай – кафе Coupage

Копчений аромат “Таррі Сушонг” від французької чайної марки Dammann Freres неодразу асоціюється з чаєм, але після кількох ковтків ви розумієте, що це незвичний досвід, який точно запам’ятається надовго. Варто зазначити, чай цього сорту подають членам англійського парламенту та королівської сім’ї.

Ціна: 50 грн – 400 мл

 


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Чому йод важливий для жінок та в яких продуктах він міститься...


Читайте також
Популярні матеріали