Тибетський чай – кафе El Mate
Пуер із молоком з додаванням вершкового масла та солі. Цікаво, чи не так? Чайних справ майстер з Ефіопії Кліффорд, котрий працює у чайній кімнаті закладу, каже, що така суміш додає сил. У смаці балансує масляність масла та солоність. Ідеальний чай для холодної пори року. Доречі, цьому рецепту вже 14 століть і його любив пити Черчіль.
Ціна: 60 грн за 500 мл. Подається у чайнику, який підігрівається.
Вишневий чай з квітками ужгородської сакури – ресторан “Канапа”
Чи не прекрасно звучить назва цього чаю? Так і є, дуже поетично. Має насичений колір та такий же інтенсивний смак з легкою кислинкою. Окрім сакури в ньому є зелений чай та вишні.
Ціна: 50 грн за 350 мл
Гарбузовий чай – кафе City Zen
Він мило подається з чіпсиною з гарбуза у великій склянці. Це чорний чай з додаванням гарбузового пюре та сиропу, лимону та прянощів. Сезонна позиція. Молодці, що експериментують з гарбузом у категорії напоїв.
Похожие материалы:
Ціна: 30 грн за 350 мл
Айвовий чай – кондитерська Honey
Чому ніхто не робив цього раніше? Адже аромат айви такий прекрасний, що він просто створений для того, щоб з неї готували не лише варення, як ми звикли. У Honey це зрозуміли і тепер подають такий чай як сезонну позицію. Отож, у цьому чаї є свіжа айва, корична паличка та айвове варення, яке тут же і роблять.
Ціна: 40 грн за 500 мл
Копчений чай – кафе Coupage
Копчений аромат “Таррі Сушонг” від французької чайної марки Dammann Freres неодразу асоціюється з чаєм, але після кількох ковтків ви розумієте, що це незвичний досвід, який точно запам’ятається надовго. Варто зазначити, чай цього сорту подають членам англійського парламенту та королівської сім’ї.
Ціна: 50 грн – 400 мл