Кулінарна подорож до Бразилії у новому «Сільпо»

Перший майстер-клас з приготування бразильської страви відбувся в «Сільпо»  

Дикі джунглі та святковий Ріо-де-Жанейро, сонячну Копакабану, футбольний стадіон, фавели та помпезний акведук Каріока вдалося помістити в новому супермаркеті «Сільпо», що створено за мотивами країни Бразилії, у стильному дизайнерському рішенні. Магазин відкрився у ТРЦ Respublika Park за підтримки уряду Бразилії.

Тепер шопінг у супермаркеті радше нагадує подорож цією країною. Починається вона у джунглях Амазонії з відділу фруктів та овочів, де, окрім екзотики, гості знайдуть й улюблені продукти від українських фермерів. Вражає й кількість арту в цьому магазині.  На стінах – пішасао, бразильський стріт-арт, розписаний художником Таріком Кляйном, на підлозі – скульптура Merman, яку створили для однієї з найвідоміших подій у світі мистецтва, що проходить у пустелі Блек-Рок у штаті Невада.

У новому супермаркеті вперше реалізовано декілька унікальних проєктів. Перший – це кімната для медитації. Другий – це власний паб Beermaster, дизайн якого зроблено за мотивами Національної бібліотеки Бразилії. Третє – це приміщення для кулінарних майстер-класів.

Майстер-класи страв проходитимуть кожні вихідні, а першим став з приготування бразильської фейжоади. Коротко про список інгредіентів до неї — свинячі ратиці та вуха, ковбаса салямі, копчені ребра, чіпси з яловичини від «Лавки традицій», панчета, а ще квасоля... І все це, звісно, можна купити в супермаркеті.

В майбутньому тут проходитимуть майстер-класи з різних кухонь світу. У найближчий час запропонують навчитися готувати традиційний салат «Олів`є» із зануренням у витоки історії французької страви. Будуть проводити і дитячі майстер-класи.

Катерина Огуряєва, директорка з маркетингу «Сільпо», зауважила, що вже декілька років поспіль магазини мережі «Сільпо» входять до списку найкращих супермаркетів Європи. Цього року три дизайнерських супермаркети увійшли до такого рейтингу. Muito obrigada, Brasil!

 


Реклама

Популярные материалы

Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


З чим носити светр із високим коміром цієї зими


9 головних nail-трендів 2022 року


Читайте також
Популярні матеріали