Знову ретроградний Меркурій: на що варто звернути увагу різним знакам зодіаку

З 21 квітня до 14 травня

Ретроградний Меркурій — нескінченне натхнення для мемів, але також і складний період, який може безпосередньо впливати на безліч аспектів нашого життя. Попереду на нас чекає черговий проміжок часу, коли Меркурій буде у ретрограді, — він триватиме з 21 квітня до 14 травня. Нагадуємо, що таке ретроградний Меркурій, та розповідаємо про те, на що варто звернути увагу різним знакам зодіаку протягом цього періоду.

Що таке ретроградний Меркурій?

Це астрономічне явище, за якого виникає ілюзія руху планети Меркурія у зворотному напрямку. Цьому феномену підвладний не лише Меркурій, а й інші планети Сонячної системи. Астрологи вважають, що в цей період неправильно рухаються не лише планети, а й наші щоденні справи, через що ретроградний Меркурій став синонімом невдач, помилок, провалів тощо. Попри те, що науково вплив цього явища на життя людей не було доведено, все ж багато хто з нас відчуває його на собі. Через це астрологи регулярно дають поради, на що варто звернути особливу увагу тим чи іншим знакам зодіаку, аби цей період був настільки вдалим, наскільки це можливо.

Знаки вогню: Овен, Лев і Стрілець

Орієнтовані на дію вогняні знаки зазвичай мають щонайменше п’ять проєктів у роботі водночас. У період, коли Меркурій знову буде у ретрограді, спеціалісти рекомендують активним вогняним знакам на деякий час зупинитися та впорядкувати всю свою роботу. Невелика пауза допоможе відновити сили та зарядитися на нові звершення після закінчення складного періоду.

Земні знаки: Телець, Діва і Козоріг

З усіх знаків Телець, Діва і Козоріг можуть постраждати від цього ретроградного руху найсильніше, оскільки він припадає на земний знак — Тельця. Тож підготуйтеся до серйозних порушень у ваших ретельно складених планах. Але також пам’ятайте, що там, де втрачаються одні можливості, з’являються інші. Ретроградний Меркурій допоможе вам вилізти з мушлі звичного сприйняття та поглянути на стандартні ситуації з нестандартного боку, спробувати щось нове та знайти позитив там, де ви раніше його не помітили б.

Повітряні знаки: Близнюки, Терези та Водолій

Поки ретроградний Меркурій глибоко занурюється в сектори чутливості Близнюків, Терезів і Водолія, настав час дослідити більш емоційний ландшафт. Погані новини: почуття, від яких ви намагалися втекти, наздоженуть вас під час ретроградного руху. Що в цьому хорошого? Це ідеальний момент, щоб зустрітися з ними віч-на-віч, розібратися в собі, поплакати з друзями й до 14 травня відчути себе вільнішими та спокійнішими, ніж будь-коли. Як бонус, ваші стосунки з найближчими людьми стануть міцнішими.

Водні знаки: Рак, Скорпіон і Риби

Для водних знаків, які люблять комфорт та спокій, сплячка — це звичайна цілорічна активність. Ретроградний Меркурій активно затягне вас у соціальне життя та подарує безліч нових можливостей, які ви й самі захочете реалізувати. Водночас, активно налагоджуючи нові зв’язки, ретельно перегляньте старі: звільніть своє життя від енергетичних вампірів і оновіть кордони з усіма, хто має звичку перетинати ті, які ви намагалися встановити. Все інше вирішиться саме собою.

За матеріалами ELLE USA


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали