Ретроградні планети у січні 2023 року

Звіряємо плани відповідно до астрологічного прогнозу

У січні 2023 року пануватимуть одразу три ретроградні планети: Марс, Меркурій та Уран. Астрологи запевняють, що планети під час ретроградності змінюють власну енергетику та сильно впливають на нашу. Найгостріше їхній вплив, що поєднується зазвичай з потоком проблем, відчуватимуть три знаки зодіаку — Раки, Стрільці та Риби. У цей період важливо пам`ятати про те, що найтемніша година — перед світанком, а також зосередитися на якісному вибудовуванні відносин з партнером, друзями та близькими людьми.

Які планети та коли будуть ретроградними у січні 2023 року?

Ретроградний Меркурій 

Період ретроградності Меркурія у січні 2023 року триватиме з 1 по 18 січня. Ця планета відповідає за операції купівлі-продажу, ясне мислення та спілкування з людьми. Ось чому в періоди ретроградності краще не вести важливих переговорів, яких би сфер вони не стосувалися. Особливо потрібно контролювати своє бажання з`ясовувати стосунки та висловлювати невдоволення коханій людині — ні до чого доброго це не призведе.

Натомість можна зайнятися пошуком рішень чи способів вирішити ту чи іншу проблему — Меркурій у цей час сприяє активній розумовій роботі. Сміливо записуйтесь на курси, марафони та інші заняття для «прокачки» особистості.

Ретроградний Марс 

Період ретроградності Марса у січні 2023 року триватиме з 1 до 12 січня. Марс завжди стає «провокатором» для різних конфліктів, тому протягом 12 днів вони будуть спалахувати там, де ви не могли і припустити. Намагайтеся не піддаватися на провокації оточення і зберігати ментальний баланс, уникайте суперечок, сварок та звинувачень.

Ретроградний Уран 

Період ретроградності Урану у січні 2023 року триватиме з 1 січня до 22 січня. Ця планета незмінно впливає на збільшення кількості природних катаклізмів. Постарайтеся не залучатися надто сильно в такі звістки, щоб не жити у постійній напрузі: потрясінь усім нам і так вистачає.

Окрім того, зворотний рух Урану — ідеальний час для усвідомлення власного зростання над самим собою та відточування навички приймати зміни, навіть якщо вони лякають. Також планета підштовхує детально розглянути всі свої цілі та плани й чесно відповісти собі на питання: чи справді вони складені відповідно до бажань душі?


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Наймодніші водолазки сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали