«Відважна»: в Україні запускають бізнес-акселератор для жінок-підприємиць

Можливість для запуску та розвитку власного бізнесу

В Україні запускають акселераційну програму «Відважна» для українок, які вже мають мікро- чи малий бізнес або мріють відкрити власну справу. Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації. В рамках проєкту заплановано 12 навчальних модулів протягом трьох місяців, починаючи з 15 березня. За результатами навчання два найкращі проєкти у номінаціях «Дебютантка» та «Візіонерка» отримають фінансову допомогу, яка допоможе у запуску чи розвитку бізнесу, розміром 5000 доларів.

У процесі навчання (можна обрати зручний для себе варіант: онлайн чи офлайн) представники відомих українських брендів та компаній ділитимуться своїм бізнес-досвідом — від аналізу цільової аудиторії та формування ціни на продукт до масштабування проєктів, що існують.

«Розвиток українського підприємництва — один із пріоритетних напрямів Мінцифри. Саме тому проєкт “Дія.Бізнес” уже 3 роки допомагає українцям і українкам розвивати власні справи. Під час повномасштабного вторгнення проєкт продовжує створювати нові ініціативи та можливості для підприємців. Одна з них — акселераційна програма “Відважна”. Проєкт об’єднує в одну спільноту 5 тисяч підприємиць і допоможе отримати нові ресурси для масштабування власної справи. Продовжуємо будувати країну підприємців», — поділився міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Щоб долучитися до програми, необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали