У мене є план: 5 найкращих щоденників для організованого життя у 2022 році

Продуктивність, і нічого зайвого

Щороку ми обіцяємо бути найкращою версією себе: не запізнюватися із виконанням завдань, проводити вільний час із користю й дотримуватися балансу в роботі та відпочинку. Але не завжди наші цілі стають реальністю — іноді перемагають неорганізованість та непостійність. Встигати все і завжди допомагають щоденники, в яких можна записувати плани на тиждень, встановлювати трекери звичок, нагадувати собі про важливі дати та відзначати маленькі кроки до успіху. 

Instagram: @xeniaadonts

Ми знайшли 5 найкращих планерів, які допоможуть вам стати більш продуктивними. Вони дарують мотивацію ні про що не забути та виконати все вчасно. Коли почнете заповнювати такі щоденники, залишиться тільки одне — дотримуватися всіх запланованих завдань. 

TSE TOBI

Instagram: @tse_tobi

Іноді не можна обійтися тільки одним щоденником — обов’язково потрібно мати цілий набір для планування. Гарний варіант — блокнот для мрій і планів та друкований нотатник для важливих записів і чек-листів. Так можна організувати щось на довгострокову перспективу: проаналізувати сфери життя, вести щоденник витрат, скласти списки книг та фільмів чи заповнювати сторінки своїми ідеями. Водночас нотатник допоможе виконати термінові справи. 

BilkaBook

Instagram: @bilkabook

Такі планери ідеально підходять для структурованої роботи: у них є всі важливі сторінки з календарями, цілями та важливими датами, а також багато кишеньок, щоб зберігати інші аркуші чи постійно нагадувати про щось термінове. Та найкраще тут — кільцевий механізм, який дає змогу змінювати послідовність сторінок.

Orner

Instagram: @orner.ukraine

Щоб залишатися продуктивним, іноді просто варто сказати собі: «I have a plan». Або просто щодня бачити цю фразу й розгортати свій планер. Блокнот від Orner розрахований на 12 місяців — він недатований, тому його можна розпочати у будь-який час. Мотивувати себе допомагають стікери та додаткові сторінки з цілями на рік, трекерами звичок, чек-листами та яскравими ілюстраціями. 

Lavla

Instagram: @lavla.official

Не завжди потрібно ганятися за чимось — іноді варто витратити час на знайомство із собою. Для цього можна використати воркбук: прописати всі негативні моменти й трансформувати їх у щось позитивне, проаналізувати свої сфери життя, поставити фінансові та кар’єрні цілі та запланувати кроки до маленьких і великих перемог. Кожній людині важливо проводити свідомий діалог із собою, а такий блокнот — це одне з найкращих рішень для такої розмови. 

Hiver Books

Якщо комусь не подобаються вже розписані таблицями сторінки в щоденниках, потрібно взяти блокнот із чистими аркушами. Так з’являється багато простору для творчості та організації свого часу. Можна експериментувати: писати, малювати, перекреслювати та підкреслювати яскравими ручками — головне, щоб було комфортно пізніше переносити все з паперу на своє життя. 

Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали