Тренер з імпровізації в проєкті «Ліга сміху» Юрій Кляцкін виступить на ELLE Active Forum 2023

17 червня в UNIT.CITY у Києві

Вже 17 червня в UNIT.CITY у Києві відбудеться сьомий міжнародний форум ELLE Active Forum для амбітних дівчат. Першими двома спікерами стали CEO інституту Projector та видавець у Telegraf.design Саша Трегуб, який виступить із темою «Вільна освіта — на які тренди зважати, щоб вчитися ефективно сьогодні», та директорка Фонду Олени Пінчук Ольга Сердюк із темою «REGENERATION. Час бути кращими».

Третім спікером стане тренер з імпровізації в телевізійному проєкті «Ліга сміху» — чемпіонаті України з гумору — Юрій Кляцкін. Упродовж 15 років був актором, режисером та педагогом у театрі-студії «Чорний квадрат». Засновник першого імпровізаційного шоу України «Сексуальне чтиво», а також «Школи імпровізації Кляцкіна». Засновник всеукраїнського чемпіонату з комедійної імпровізації «Битва імпровізаційних команд». Творець першого в Україні повністю жіночого  Stand Up & Improv Show «Точка G». На початку травня 2022 року створив благодійне Stand Up & Improv Show «Гумористична допомога», яке вже зібрало 488 481 грн на потреби ЗСУ.

«Імпровізація — це народження твору в момент його виконання. Що може бути твором? Все! Публічний виступ, ділова зустріч, розмова з мамою, суперечка в барі, будь-яка робота, яку ми виконуємо. Ми імпровізуємо постійно, адже ми не маємо прописаного сценарію нашого життя. Питання тільки в тому, наскільки наша імпровізація ефективна? Наскільки якісно і швидко ми досягаємо поставленої мети, скільки задоволення отримуємо в процесі? Мистецтво імпровізації — це ефективне управління своїм життям. Це контроль своїх емоцій та реакцій. Це вихід з-під влади страху та сумнівів. Це з легкістю відпускати старе, з радістю вітати будь-які зміни та використовувати їх для досягнення своєї мети. Це відчувати себе по-справжньому вільною і наповненою людиною».

На майстер-класі ви дізнаєтесь:

- як відчути легкість життя;
- як не залежати від чужої думки;
- як бути господинею будь-якої ситуації;
- як швидко адаптуватися та влучно реагувати на нові обставини;
- як перестати боятись і почати діяти у напрямку поставлених цілей.

Придбати квиток на ELLE Active Forum можна за посиланням. Традиційно форум також можна подивитися онлайн.

Отримуйте гарантовані подарунки від партнерів форуму. Генеральний партнер форуму ANSWEAR.UA дарує сертифікат на шопінг номіналом 2000 гривень за стандартним та 2500 грн — за VIP-квитком. Фітнес-клуб Body Karma & Soul дарує абонемент на 1 місяць на 3 тренування за стандартним квитком та на 8 тренувань за VIP. Настрій забезпечує німецьке ігристе Latinium.

Стежте за новинами на ELLE.UA та на сторінці форуму, щоб першими дізнатися імена спікерів форуму у 2023 році.

Генеральний партнер вже підготував для вас подарунок — промокод на шопінг ELLE2023, який дарує знижку -10% на весь асортимент інтернет-магазину ANSWEAR.ua. Промокод є багаторазовим, тобто застосовується на необмежену кількість замовлень, і діє до 31.07.2023 включно.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали