CEO інституту Projector Саша Трегуб виступить на ELLE Active Forum 2023

Експерт розповість про те, як вчитися ефективно сьогодні

Вже 17 червня в UNIT.CITY у Києві відбудеться сьомий міжнародний форум ELLE Active Forum для амбітних дівчат. В умовах війни перед багатьма з нас постав виклик знайти нову професію, перекваліфікуватися та навчитися жити у нових реаліях. У цьому допоможе форум та запрошені спікери, серед яких відомі люди зі світу моди, бізнесу та медіа. Одним зі спікерів цьогорічного ELLE Active Forum стане CEO інституту Projector та видавець у Telegraf.design Саша Трегуб.

Тема виступу — «Вільна освіта — на які тренди зважати, щоб вчитися ефективно сьогодні». Експерт розкаже про те, що не так із традиційними підходами, які зміни у світі, країні й у технологіях впливають на навчання, а також про те, як українкам вчитися і перевчатися, на кейсах інституту Projector та Фундації для жінок.

«Знання — це той капітал, який буде особливо потрібен для нової України. України з креативним потенціалом, з розвинутою діджитал-економікою, з потужним підприємницьким потенціалом та стартап духом. України, де будуть створюватися нові Grammarly, Reface, Preply. Для цього потрібно провести реновацію системи освіти та орієнтувати її на виклики часу, темп змін, потреби бізнесу і побажання молоді», — говорить Саша Трегуб.

«В дитинстві я і не знав, що можна бути дизайнером. Що існує така професія. Що нею можна заробляти. І насолоджуватись нею. Сьогодні ми вже живемо в зовсім іншому світі: де економіка ідей заповнює собою ефір, де творчий підхід очікується у будь-якій професії, де слова "копірайтер" і "аніматор" не звучать екзотично, а героями нашого часу є не ударники праці, а технологічні підприємці», — додає він.

«За два місяці від початку російського вторгнення понад три мільйони українок опинилися за кордоном, де мали труднощі з пошуком гідної роботи й адаптацією. Не краща ситуація була й у вимушено переселених жінок всередині України. Ми з інститутом Projector хотіли допомогти тим, чим уміємо, — освітою. Так запустили Фундацію, щоб навчити п`ять тисяч жінок нових навичок і професій. Усього ми отримали 40 тисяч заявок і до кінця зими навчили вже понад 400 студенток, наразі навчаємо майже 800. Ми продовжуємо розвивати організацію й хочемо поділитися результатами роботи й порадами для жінок, які прагнуть реалізуватися».

Придбати квиток на ELLE Active Forum можна за посиланням. Традиційно форум також можна подивитися онлайн. 

Отримуйте гарантовані подарунки від партнерів форуму. Генеральний партнер форуму ANSWEAR.UA дарує сертифікат на шопінг номіналом 2000 гривень за стандартним та 2500 грн — за VIP-квитком. Фітнес-клуб Body Karma & Soul дарує абонемент на 1 місяць на 3 тренування за стандартним квитком та на 8 тренувань за VIP. Настрій забезпечує німецьке ігристе Latinium.

Стежте за новинами на ELLE.UA та на сторінці форуму, щоб першими дізнатися імена спікерів форуму у 2023 році.

Генеральний партнер вже підготував для вас подарунок — промокод на шопінг ELLE2023, який дарує знижку -10% на весь асортимент інтернет-магазину ANSWEAR.ua. Промокод є багаторазовим, тобто застосовується на необмежену кількість замовлень, і діє до 31.07.2023 включно.


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали