«Точка зору»: у Києві відкрилася інтерактивна виставка про час і простір

У галереї Avangarden

29 березня у галереї Avangarden відкрилася експозиція «Точка зору» українських митців Євгена Клименка, Анни Придатко та Захара Шевчука. Цей проєкт — дослідження художниками теми різноманітності інтерпретацій світу та формування власної точки зору.

Робота Євгена Клименка


Робота Євгена Клименка

Євген Клименко — молодий живописець та графік, майстер експресивного живопису. Анна Придатко — мультидисциплінарна художниця, а Захар Шевчук здебільшого працює з олією і аквареллю. Разом вони створили інтерактивну виставку про розуміння своєї ролі у часі та просторі. 

Робота Євгена Клименка

У рамках експозиції представлено скульптуру, живопис, відеоарт та інсталяції. Також у просторі виставкової зали кожен охочий зможе взаємодіяти з арт-об`єктами та конструювати власні композиції за допомогою скульптур на пересувних платформах. Таким чином виставка «Точка зору» дозволяє самостійно обрати ракурси сприйняття творів мистецтва та відкривати нові перспективи, використовуючи свій творчий потенціал та нестандартне мислення.Робота Анни Придатко

Робота Захара Шевчука

«Мистецтво — дзеркало, що відображає того, хто в нього дивиться. Кожен глядач може знайти щось особисте, що інтерпретує його широту світогляду, цінності та переживання. Зв`язок з твором встановлюється, коли є взаємодія і рефлексія. Це надзвичайно важливий аспект мистецького досвіду», — додає співзасновниця галереї Avangarden Каріна Качуровська.

Робота Захара Шевчука

Робота Захара Шевчука

Робота Захара Шевчука

Щоб глибше зануритись у мистецькі твори, на початку виставки можна відсканувати QR-код з посиланням на плейлист, який сформували художники. Після ознайомлення з кожною роботою окремо автори пропонують подивитися на загальну експозицію і знайти ракурси, з яких можна подивитись на роботи з інших точок зору. 

Виставка триватиме до 21 травня 2024 року.

Адреса: вул. Січових Стрільців, 23а.


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали