Свято наближається: 10 подарунків до 500 гривень

Подарунки до 8го березня, які точно сподобаються всім

Якщо про подарунок мамі на 8 березня всі подумали заздалегідь (бо мама – це святе!), то до презентів сестрі-кращій подрузі-трохи менш кращій подрузі руки доходять в останній момент. А може ви хлопець, який за декілька днів до свята в паніці шукає варіанти подарунку? Одним словом, ми допоможемо всім стражденним.

Квіти – це завжди варіант. Погоджуємось, не найоригінальніший, але яка дівчина не зрадіє стильному букету? У Flora Contora можна знайти весняні композиції від 400 грн.

Взагалі, дарувати одяг жінці без її «узгодження» – справа невдячна. Хоча є такі елементи гардеробу, з якими точно не прогадаєш. Наприклад, маленька чорна сукня Mango за 399 грн не буде зайвою, а от кімоно від Zara втішить душу справжньої fashionista. А можна підійти до питання більш практично і подарувати базову футболку зі 100% бавовни від нового українського бренду COOM.

Хтось каже, що книга – найкращий подарунок, а ми думаємо, що найкраще – це враження. Балет, кінопобачення для двох або ж просто вечеря у хорошому ресторані – усе це коштує до 500 грн.

Ще один варіант подарунку, який сподобається всім – це натуральна косметика. Мило ручної роботи люблять усі, а рум’яна, бальзам для губ чи масло для тіла від Couleur Caramel – це взагалі сама натуральність!

Нема часу ходити магазинами? Фінанси підтискають? Ми ж усі добре знаємо, що головне не подарунок, а увага. Увагу можна продемонструвати саморобною листівкою (згадуємо уроки праці) або не паритись і замовити її у магазині «Добра Листівка».


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали