Що важливо пам'ятати під час коридору затемнень з 14 по 28 жовтня

5 порад від ведичної астрологині та енергопрактикині

Коридор затемнень розпочнеться вже завтра. Він триватиме з 14 жовтня до 28 жовтня 2023 року. Ексклюзивно для ELLE.UA ведична астрологиня та енергопрактикиня Анна Велика Ведмедиця розповіла про те, як правильно поводитися в цей особливий період, щоб не нашкодити ні собі, ні стосункам з оточенням.

Під час коридору затемнення найнесприятливішими вважаються дні його початку та завершення. У ці дні особливо може відчуватися напруга та незрозуміла втома. Важливо пам`ятати, що коридор затемнень на кожного впливає індивідуально, але існують рекомендації, які допоможуть вам пройти цей період легше.

Уникайте важливих рішень

Утримайтеся від підписання важливих договорів, укладання серйозних угод.

Підтримуйте внутрішній спокій

Затемнення часто підвищують тривожність, тому важливо приділяти увагу своїй внутрішній рівновазі та практикувати методи релаксації, медитації та йоги.

Відкладіть важливі починання

Якщо у вас є плани поміняти роботу або почати новий проєкт, краще це відкласти до закінчення затемнення. Цей час більше підходить для завершення поточних завдань та перегляду ваших планів та цінностей.

Підтримуйте баланс

Енергія затемнення може спричинити емоційну напругу. У цей період потрібно не боятися звертатися за психологічною допомогою, практикувати йогу та інші релаксаційні методи підтримки спокою.

Практикуйте самотурботу

Це прекрасний період для того, щоб прислухатися до себе і своїх бажань. Проводьте час із собою та пізнавайте себе.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Що подивитися: 5 захопливих детективів на Netflix


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Читайте також
Популярні матеріали