Що варто знати про Прісциллу Преслі — дружину короля рок-н-ролу

Напередодні прем’єри фільму «Прісцилла» режисерки Софії Копполи  

В український прокат 11 січня виходить фільм «Прісцилла» про дружину Елвіса Преслі. Над кінострічкою працювала режисерка Софія Коппола. Водночас Прісцилла Преслі стала не лише виконавчою продюсеркою фільму, але й супервайзеркою всієї команди — завдяки цьому їй вдалося показати життя свого колишнього чоловіка під новим, жіночим кутом.Софія Коппола створювала стрічку на основі мемуарів Прісцилли «Елвіс і Я». Тож що потрібно знати про дружину короля рок-н-ролу? Розповідаємо більше про головну героїню фільму напередодні прем’єри.

14-річна Прісцилла Больє зустріла 24-річного Елвіса Преслі в Західній Німеччині. Вони познайомилися на вечірці поблизу військової бази — співак служив в армії та вже тоді був відомим. Водночас народжена в США Прісцилла опинилася далеко від дому через батька-військового, якого перевели до Німеччини як офіцера Повітряних Сил. 

«Моїм батькам було дуже важко зрозуміти, що Елвіс так цікавиться мною і чому, — сказала Преслі на пресконференції Венеційського кінофестивалю. — У Німеччині Елвіс усіма способами виливав мені свою душу: свої страхи й надії, переживання про втрату матері. І я була тією людиною, яка сиділа з ним, щоб слухати й утішати. В цьому був наш зв’язок». Вона додала: «Хоч мені було 14 років, я була трохи старшою за мірками життя — не в цифрах. Це приваблювало». 

Співак був дуже люблячим і поважав те, що Прісцилла молодша за нього. Поки дівчина навчалася в школі, вона нікому не розповідала про стосунки з Елвісом. Пізніше пара одружилася в Лас-Вегасі — тоді Прісциллі було 21. Шлюб тривав 8 років — за цей час у них народилася донька Ліза Марі. Розійтися з Елвісом вирішила саме Прісцилла.

«Це не тому, що я його не любила, — казала вона про розставання, — він був коханням мого життя. Саме спосіб життя був для мене важким, і я думаю, що будь-яка жінка може мене в цьому зрозуміти». 

Життя Прісцилли не закінчилося на шлюбі з Преслі. Їй приписували відомих коханців — зокрема, Річарда Гіра та Майкла Едвардса. У стосунках з Марко Гарібальді в Прісцилли також народився син. Проте вона більше не виходила заміж.

Після смерті Елвіса Прісцилла взялася за його спадок — перетворила маєток чоловіка в один з найпопулярніших музеїв Америки, задумала і реалізувала десятки проєктів, пов`язаних з популяризацією співака. Вона навіть заснувала Elvis Presley Enterprises — компанію, яка досі опікується іменем Елвіса в комерційному полі.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали