Що варто знати про новий альбом Тейлор Свіфт, який за один день побив рекорд прослуховувань на Spotify

Співачка стала найпопулярнішою артисткою на платформі

Новий альбом Тейлор Свіфт The Tortured Poets Department побив рекорд за кількістю прослуховувань на Spotify за один день. Про це повідомила стримінгова платформа. 

The Tortured Poets Department зібрав понад 300 мільйонів прослуховувань. Завдяки цьому Тейлор Свіфт також стала найпопулярнішою артисткою у Spotify.

У рецензії альбому від BBC співачку описали засмученою, збентеженою і найбільш вразливою. Водночас в AP реліз артистки назвали чудовим сумним попом, медитативним театром.

Ми розповідаємо, що варто знати про новий альбом співачки. 

The Tortured Poets Department — одинадцятий альбом Тейлор Свіфт. Співачка анонсувала його в лютому, під час церемонії нагородження «Ґреммі». Новий альбом складається з 31 пісні — спочатку в ньому з’явилося 16 треків, проте пізніше співачка опублікувала 15 додаткових. 

Можливо, деякі композиції — зокрема, So Long, London — присвячені колишньому хлопцеві артистки Джо Алвіну. З британським актором Тейлор Свіфт зустрічалася впродовж 6 років. Також вважають, що інший трек — But Daddy I Love Him — стосується співака Метті Гілі, з яким у виконавиці, ймовірно, був роман.

Тейлор Свіфт описує альбом як «події, думки та настрої швидкоплинного і фаталістичного моменту часу, який був і сенсаційним, і сумним однаковою мірою». Такий період у житті співачки завершився. На концерті в Мельбурні артистка зізналася, що робота над новим альбомом принесла їй найбільший катарсис.

«Як тільки ми розповіли нашу найсумнішу історію, можемо звільнитися від неї», — поділилася Тейлор Свіфт.  

Новий альбом містить колаборації співачки з іншими виконавцями. Це Post Malone, з яким Тейлор Свіфт записала трек Fortnight, а також Florence + The Machine — спільна робота артисток отримала назву Florida!!!

«Це начебто нагадало мені, чому написання пісень — те, що справді допомагає мені в житті. У мене ніколи не було альбому, де б я потребувала написання пісень більше, ніж у Tortured Poets»,  — поділилася співачка під час одного зі своїх інтерв’ю.

Нагадаємо, нещодавно Тейлор Свіфт потрапила в новий список мільярдерів Forbes. Вона стала першою серед світових виконавців з таким статусом тільки завдяки своїй музичній діяльності. За інформацією видання, статки американської співачки оцінюють у 1,1 млрд доларів. 


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали