Американська співачка Тейлор Свіфт стала мільярдеркою

Неабиякий успіх

Американська співачка Тейлор Свіфт стала мільярдеркою. Як повідомляє Bloomberg, наразі власний капітал зірки, яка продовжує свій успішний світовий концертний тур Eras, становить 1,1 мільярда доларів.

«Вона одна з небагатьох артисток, які досягли такого статусу завдяки музиці та виступам, праці та таланту, а також вмілому маркетингу та вибору часу. Плідна пісенна творчість, переговори щодо стримінгу та рішення перезаписати перші шість альбомів дозволили їй досягти величезного фінансового успіху в той час, коли музиканти втратили свій вплив в індустрії. Тісні стосунки, які вона культивувала зі своїми мільйонами палких шанувальників, призвели до того, що вони стали більш згуртованими, ніж будь-яка політична партія», — йдеться у повідомленні.

За оцінками Bloomberg Economics, 53 концерти співачки в США цього року також додали 4,3 мільярда доларів до валового внутрішнього продукту країни.

Нагадаємо, нещодавно Тейлор Свіфт встановила черговий світовий рекорд — її фільм The Eras Tour став найкасовішим концертним фільмом ще до старту прокату, зібравши понад 100 мільйонів доларів від попереднього продажу квитків.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали