Лірична пісня про кохання, різдвяна історія та оновлена версія саундтреку до серіалу «Київ вдень і вночі» — ми зібрали нещодавню українську музику, на яку варто звернути увагу.
«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» — «Якби»
«Це лірична пісня, написана й натхненна моїми власними почуттями», — розповідає Сергій Танчинець про нову роботу гурту.
«Якби» — це трек про безмежну любов, яка змушує нас прагнути стати всім для іншої людини. Кожен куплет пронизаний теплом і ніжністю, що в поєднанні з вокалом Сергія створює атмосферу щирості та цілковитої гармонії.
PARFENIUK — альбом «Врубай»
Дебютний альбом виконавця складається з 9 треків — від динамічного «Дай по газам» до ліричного «Листопад». PARFENIUK каже, що така робота — це, без перебільшення, його справжній творчий шлях.
«Не зациклюйтесь на якійсь одній пісні, бо “Врубай” — це ніби книга, яка має бути прочитана повністю. Звісно, якщо ви, як і я, любите читати задом наперед — без проблем! Але зрозуміє мене той, хто вміє читати між рядків», — ділиться Parfeniuk.
У межах альбому виконавець також записав спільну з alyona alyona пісню «Шо ти там?».
BAH.ROMA — «На глибині»
Пісня стала хітом у 2015 році та була серед саундтреків до молодіжного серіалу «Київ вдень і вночі». Відтепер вона отримала нове звучання — українською мовою.
Після початку повномасштабного вторгнення лідер та автор BAH.ROMA Роман Бахарєв сконцентрувався на благодійності, почав створювати нові пісні та не планував перекладати жодної зі старих. Проте він вирішив зробити виняток та об’єднати творчість із благодійною частиною — допомогою ЗСУ. Роман пообіцяв українську версію треку в обмін на закритий збір на 1 мільйон гривень для Azov One.
TAYANNA — «Диво»
Грудень для TAYANNA — казковий період. А її композиція «Диво» створює різдвяний настрій з перших секунд і нагадує, що варто завжди мріяти й вірити у казку.
«Працюючи над піснею, мені захотілося додати в мелодію та гармонію трішки доброти та сімейного затишку. Ми всі зараз чекаємо на диво, яке от-от має статися, подарувавши нам мир», — ділиться співачка
MÉLOVIN — «Новорічна-2»
MÉLOVIN написав куплет і приспів до нової пісні за 5 хвилин. Однак бридж (частина твору, яка виділяється серед його сталого звучання. — Ред.) виконавець створював досить довго. Його команда підготувала три різні варіанти, які так і не використала, адже в останній момент перед записом пісні співак написав потрібні слова.
Для того щоб зробити святковий трек по-справжньому особливим, MÉLOVIN звернувся до піаніста Євгена Хмари.
Jamala та Monatik — «Кличу»
Музиканти об’єдналися, щоб передати важливе соціальне та ментальне повідомлення: «...навіть перебуваючи в оточенні інших, людина може відчувати себе самотньою, відчувати страх бути незрозумілою, не прийнятою і не почутою! Важливо не замикатися в собі, а знайти ту саму, вашу підтримку…»
Головні герої історії — дівчина й хлопець. Це два полюси суспільства. Jamala та MONATIK у кліпі виконують роль символічних янголів-охоронців. Вони приходять на допомогу героям у найважчі моменти — тоді, коли ті натискають умовну «кнопку підтримки». Ця кнопка — метафора внутрішнього крику, який часто залишається непоміченим. Через музику янголи допомагають героям подолати біль і розгубленість, повертаючи їм сили й віру в себе.