Що подивитися на Netflix: 6 нових фільмів та серіалів лютого

Романтичні історії та документальні драми

Серіал про агенцію розбитих сердець, документальна драма про визначного науковця XX століття Альберта Ейнштейна, довгоочікувана прем’єра про Аватара — такі новинки з’являтимуться цього місяця на Netflix.

Що варто запланувати до перегляду на стримінговій платформі впродовж лютого? Ми зібрали 6 фільмів та серіалів. 

«Один день»

Прем’єра: 8 лютого

Емма та Декстер уперше розмовляють одне з одним 15 липня 1988 року — у вечір університетського випускного. Доля назавжди пов’язує головних героїв. Де вони будуть 15 липня наступного року? Як зміняться, про що хвилюватимуться і чи радітимуть? У центрі сюжету серіалу — одна й та ж дата, проте різні обставини впродовж 20 років. 

«Убий мене, якщо наважишся»

Прем’єра: 13 лютого

Чи може виграшний лотерейний білет нашкодити? Так, якщо на велику суму грошей претендує не одна людина. У центрі сюжету — подружжя, в якому обоє таємно планують вбити одне одного, щоб отримати приз.

«Агенція розбитих сердець»

Прем’єра: 14 лютого

Молодий журналіст хоче викрити агенцію, яка лікує розбиті серця. У скептичному та відстороненому від почуттів світі головний герой переконаний, що ніхто не може страждати від закоханості. Він погоджується на терапію заради статті й знайомиться з чарівною психотерапевткою. Можливо, і йому вдасться відкрити своє серце?

«Ейнштейн і бомба»

Прем’єра: 16 лютого

Альберт Ейнштейн — лауреат Нобелівської премії з фізики та один із найвизначніших науковців XX століття. У 1930-х роках він назавжди покинув територію нацистської Німеччини через посилення антисемітських настроїв. Що сталося після втечі Ейнштейна? Документальна драма від Netflix досліджує розум генія та використовує його свідчення разом з архівними кадрами. 

 «Аватар: Останній захисник»

Прем’єра: 22 лютого

Дія серіалу розгортається в азійському світі, де певні люди можуть «підкорити» одну з чотирьох класичних стихій: воду, землю, вогонь або повітря. Аватар — єдиний маг, здатний використовувати всі елементи. Він і має принести у світ мир та зупинити війну. Разом зі своїми новими супутниками Катарою та Соккою головний герой вивчає і вдосконалює свої сили.

«Гравці»

Прем’єра: 22 лютого

Спортивна журналістка Мек знає безліч способів, як почати інтрижку в Нью-Йорку. У цьому їй допомагає Адам та інші друзі. Проте головна героїня несподівано закохується в одну зі своїх цілей — кореспондента Ніка. Тепер Мек постає перед вибором: продовжувати гру чи бути у справжніх стосунках.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали