ЯК ОФІСНЕ ЖИТТЯ ВПЛИВАЄ НА ЗДОРОВ`Я НІГ?

ПРОЙДИТЕ ТЕСТ И УЗНАЙТЕ, ЧТО НУЖНО ВАШЕЙ КОЖЕ...

«Я НЕ ВЕРЮ В ТЕРМОЗАЩИТУ. ЕСЛИ ТЕМПЕРАТУРА...

ЕКАТЕРИНА КУХАР ПРОДЕМОНСТРИРОВАЛА ИДЕАЛЬНУЮ...

5 ЛЮБИМЫХ СРЕДСТВ УХОДА BEAUTY-БЛОГЕРА ЯНЫ...

Секрети класної вечірки: 15 головних акцентів

У спільному проекті ELLE.UA та Kronenbourg 1664 Євген Клопотенко, Таня Губенко та Богдан Юсипчук діляться секретами яскравих літніх вечірок

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

У спільному проекті ELLE.UA та Kronenbourg 1664 ми поговорили про хороший смак та його прояви у чотирьох сферах життя: їжі, моді, музиці та мандрівках. А також про важливість правильно розставлених акцентів у кожній з цих тем. Шеф-кухар Євген Клопотенко, модний блогер Таня Губенко та телеведучий Богдан Юсипчук розповіли, що таке хороший смак та як він впливає на різні аспекти нашого життя. У чому секрет яскравої літньої вечірки. Як правильно розставити акценти. Що вдягти, кого запросити, які напої та закуски подати до столу.

Євген Клопотенко

Євген Клопотенко

Євгене, чекаючи на гостей вечірки, чи обговорюєте ви з кимось меню, чи враховуєте смаки запрошених? Чи любите дивувати всіх і готуєте сюрприз?

Ні, я все готую сам. Я зачиняю двері. Прошу нікого не заходити, і залишаюся наодинці з продуктами. Тоді і відбувається магія.

Як ви вважаєте, правильно розставлені акценти у підготовці вечірки роблять її особливою і незабутньою? Чи бували ви на таких вечірках? Що вам запам’яталося?

Звісно, саме із правильно розставлених акцентів і складається загальна картина. Це дуже важливо. Потрібно відштовхуватися від формату і стилю заходу.

Наприклад, ви плануєте з друзями вечірку в французькому стилі. Це про елегантність, вишуканість і хороший смак в усьому – музиці, їжі, напоях. Тут слід продумати правильне меню з французькими стравами і акомпанемент у вигляді напоїв.

Нещодавно відкрив для себе новинку Кроненбург Фрут Руж. Це пиво з французьким походженням, що мені дуже імпонує. Дуже сподобалися легкі ягідні нотки на смак.

Євген Клопотенко

Опишіть свою ідеальну вечірку. Які у неї обов’язкові атрибути?

Обов’язкові атрибути вечірки – це крута компанія, крута їжа і круті напої.

Які напої ви обираєте для себе, а якими пригощаєте гостей? Що завжди повинно бути в холодильнику на випадок візиту друзів?

На випадок приходу друзів добре мати продукти, із яких можна швидко приготувати щось смачне і незвичне. І, звісно, смачні напої – куди ж без них. Цього літа, як я вже згадав, пригощаю гостей новинкою Кроненбург Фрут Руж. Мені і моїм друзям подобається.

Поділіться рецептами страв, які викликали найбільший захват у ваших друзів?

Із останнього, що я готував, був буряк з кількою. Поєднання солодкого і солоного стає ідеальним аперитивом для будь-якого алкогольного напою.

Євген Клопотенко

А яка ваша улюблена страва (чи декілька)? Можливо, є якісь історії, пов’язані з ними?

У мене немає улюбленої страви. Є продукти, в які я періодично закохуюся. Готую з них декілька днів і насолоджуюся. Але завжди всі страви різні, тому що в світі мільйон смаків. І я вважаю, що не варто зациклюватися на чомусь одному.

А улюблений напій (алкогольний і неалкогольний)?

Ось, наприклад, це літо багате не відкриття нових напоїв. Один із них – пиво Кроненбург Фрут Руж прямо із Франції. Свіжий смак, ягідні нотки – що ще потрібно для справжньої смакової насолоди?

 

Таня Губенко

Таня Губенко

Що, на твій погляд, вирізняє людину з хорошим смаком?

Тут декілька пунктів. Коли людина одягає те, що їй пасує. Не тому що це модно, а тому, що таким чином вона виражає себе, і цей умовний стиль асоціюється саме з нею. Друге – коли людина в гармонії з навколишнім середовищем. Коли вона робить хороші справи як для себе, так і для оточуючих. У мене це більше не про зовнішність. Мені складно робити судження про хороший смак, не поспілкувавшись з людиною. У моєму розумінні, зовнішності людини і її одягу недостатньо для того, щоб говорити, що в неї хороший смак. Хороший стиль – окей, але хороший смак – це дещо більше, і тільки зовнішньо його не визначиш.

Як ти сама можеш описати свій стиль в одязі?

Я би не сказала, що притримуюсь якогось одного конкретного стилю в одязі. Усе залежить від настрою і ситуації. Я можу бути жіночною в романтичній сукні, на підборах, з маленькою сумочкою і червоною помадою, а можу обрати щось дуже просте: джинси і топ.

Коли ти збираєшся на вечірку, на що робиш акцент в макіяжі?

На губи. У мене пухлі губи, і мені подобається, коли на них звертають увагу. Якщо не червона, то сливова помада.

Таня Губенко

За допомогою яких акцентів ти ставиш крапку в образі?

Найлегший спосіб – червона помада. Багато хто асоціює мене з волоссям, тому часто доводиться робити якусь зачіску чи укладку. Ось такий фінальний штрих. Або аксесуар для волосся. Мені подобаються аксесуари, які запам’ятовуються. Наприклад, не банальні чорні чи бежеві човники, а туфлі з пір’ям чи незвичайними підборами. Щоб можна було зачепитися поглядом і подумати: «Вау, це цікаво!» Таким повинен бути аксесуар, щоб поставити крапку.

У студентські роки я дуже хотіла сумку Louis Vuitton і туфлі від Christian Louboutin, але коли в мене з’явилася можливість їх придбати, я зрозуміла, що володіння цією річчю не дає того щастя, як я собі думала, коли в мене її не було. Зрозуміла, що фішка не в цьому. Знаходити речі, які ти хочеш, купувати їх і володіти ними. Я краще вкладу ці ж самі гроші в саморозвиток чи створення якогось проекту, і це мені принесе більше щастя, ніж дорога річ. Я зараз навіть не про ціну, а про те, чи хочеш ти насправді цю річ. Багато хто хоче, тому що вона умовно дорого коштує, але це не показник. «Ось, у мене є сумка Chanel!» Але вони не хочуть конкретно цю сумку, а хочуть статус, щоб їх сприймали як людину, яка дозволила собі Chanel. Я вважаю: важливо те, наскільки тобі пасує річ, а не її ціна чи де ти її придбала. Мені важливо, щоб вона мені справді подобалася.

Мені до вподоби нові, свіжі фішки, а не те, що у всіх, тому що це модно, і всі цього хочуть. Я, навпаки, сприймаю це як антитренд. Краще я знайду те, що мені самій дуже сильно сподобалося, а не буду, як усі.

Ти часто пробуєш щось нове?

Так, дуже часто. У мене є список речей, які я ще не встигла зробити, але дуже хочу. Я туди регулярно зазираю і поступово позначаю їх галочкою.

Яка із останніх новинок тобі запам’яталася?

У мене була вечірка з друзями і я вперше спробувала Кроненбург Фрут Руж. Незвичне пиво з легкими нотками ягід. Дуже легко п’ється. Я подумки перенеслася до Франції.

Таня Губенко

Збираючись на вечірку з друзями, ти обираєш зручне чи модне вбрання?

Я за зручність. Не вважаю, що заради зовнішнього вигляду варто терпіти дискомфорт. Якщо є відчуття незручності, то ця річ уже не може бути вдалою для тебе. Для мене важливіший комфорт.

Розкажи про вечірку, яка запам’яталася тобі найбільше?

Вважається, що найкращі вечірки це ті, після яких ти нічого не пам’ятаєш, але це не мій варіант. Мені особливо сподобалась вечірка з нагоди мого вісімнадцятиріччя. Вона була дуже затишною, в колі близьких друзів. Під кінець вечора за столом я розповідала, як познайомилася з кожним із гостей, і чому він зараз присутній у моє житті. Це зняли на відео, було дуже зворушливо. Теплий момент, який запам’ятався найбільше.

Які три складові хорошої вечірки?

По-перше, щоб усі були веселі і не сиділи в телефоні. Друге – жодних обов’язкових тостів за столом. І третє – смачні напої та їжа. Для літньої вечірки ідеально підійде пиво Кроненбург Фрут Руж. Легке, фруктове. Воно буде підіймати настрій, але при цьому не буде занадто міцним. Це дає гостям змогу насолоджувались вечіркою, а зранку пригадати, якою класною ця вечірка була і не страждали від наслідків (Сміється).

 

Богдан Юсипчук

Богдан Юсипчук

Що для вас означає поняття «хороший смак»? Що ви асоціюєте з хорошим смаком? У чому він проявляється для вас?

Я довіряю класиці. Класичний костюм завжди буде в тренді. Те ж саме стосується і класичної музики. Хороший смак – це те, що вічне. Я довіряю своїй інтуїції, але, звісно, теж помиляюся. Якщо люди, думку яких я ціную, говорять, що це не модно чи не правильно – я завжди до них прислухаюся. Багато авторитетних людей не можуть помилятися.

Де і коли відбулася найбільш незабутня вечірка у вашому житті? Якою вона була?

У мого друга-мільйонера, який влаштував вечірку у себе на віллі. Там було дуже багато цікавих людей, багато хто навіть приїхав з-за кордону. Був мій товариш, родом із Палестини, який робить дуже смачні кальяни. Все було круто, зі смаком, в американському стилі, а серед запрошених були тільки ті, кого він хотів бачити, жодних випадкових людей. Тоді нас було осіб 30, ми робили барбекю, танцювали, гуляли до ранку і це було вражаюче.

На вашу думку, які три головні умови для хорошої вечірки?

Музика, люди і хороший алкоголь. До речі, до недавнього часу я зовсім не вживав алкоголь, але тепер п’ю: нечасто, але зі смаком. Із останніх моїх відкриттів – пиво Кроненбург Фрут Руж з нотками червоних ягід, яке ідеально підходить для вечірок, щоб створити і розділити приємні святкові моменти з друзями та близькими.

Богдан Юсипчук

Яку музику, крім класичної, ви любите? Чи є пісня чи трек, яка миттєво «вмикає» у вас party-настрій?

Енсен Елгорт і його трек Supernova. Це хлопець, який знімався у фільмі «На драйві». Він американський актор, який до того ж іще круто співає. А загалом, як правило, я слухаю саундтреки із кінофільмів. Ось ця дуже подобається (наспівує Skyfall Адель із фільму про Джеймса Бонда). Якщо я чую класну пісню в фільмі – буду ходити і ще довго співати її, доки не зможу заспокоїтися. А ще дуже подобається R'n'B – так, щоб «качало». Але відпочити на вечірці не зможу, якщо знаю – щось не зробив, не завершив. У такому випадку я весь вечір проведу в телефоні. Потрібно добре працювати і добре відпочивати – це мій девіз.

На чий концерт ви мрієте потрапити?

На концерт кумира мого дитинства – Емінема. Я підспівував би всі його пісні. Він справді крутий професіонал.

Якщо ви приходите на вечірку, де майже нікого не знаєте – як ви будете почуватися? Будете шукати нових знайомств, насолоджуватися атмосферою в самотності чи скролити стрічку Instagram?

Знайомитися, звісно. Адже це чудовий привід зав’язати нове спілкування, поділитися чимось.

Якщо чесно, в моєму житті багато дружніх відносин починалися саме на вечірці – в неформальній атмосфері. Там легко випити разом і дізнатися, хто чим займається – а результатом цього стає якийсь спільний продукт чи проект. Неформальна атмосфера більше схиляє до згуртованості і дружби, аніж тоді, коли тобі представляють людину офіційно.

Богдан Юсипчук

Який алкоголь ви зазвичай обираєте для свої вечірок?

Віскі, ром, а для дівчат – біле та червоне вино. Два тижні тому я відзначав 31-річчя і у мене на дні народженні був алкоголь на будь-який вибір. Мій рідний брат, до речі, великий гурман пива і сказав, що новинка Кронебург Фрут Руж зі смаком червоних ягід – чудова. Найцікавіше те, що я не відношуся до любителів пива, але після такої рекомендації зробив виняток і не пошкодував: насичений смак і елегантний дизайн пляшок зробили цей напій обов’язковим у моєму списку покупок, який я складаю перед вечіркою.

Як офісне життя впливає на здоров`я ніг?

Пройдите тест и узнайте, что нужно вашей коже

Были все: в Киеве состоялась вечеринка в честь 20-летия Cosmopolitan в Украине