Саспенс: 5 фільмів, які тримають у напрузі до останньої хвилини

Неможливо відірватися

Часом нам хочеться відволіктися від буднів та поринути до світу захопливих фільмів, від гострих пристрастей яких неможливо всидіти на місці. Цікавий сюжет, напруга від початку до кінця, хвилювання за улюблених героїв — ми знайшли для вас 5 фільмів, які «затягнуть» вас з першої ж хвилини й не відпустять до останньої.  

«Винний»

Офіцер поліції у минулому, Джо Бейлор тепер змушений відповідати на дзвінки у кол-центрі в нічну зміну. Одного разу йому телефонує молода жінка, яка розмовляє так дивно, що Джо розуміє — її викрали. Джо передає інформацію поліціянтам, але вони не можуть відшукати фургон, у якому знаходиться жінка та її викрадач. Тоді Джо самому доводиться братися до справи, адже відлік пішов на хвилини, а якщо з жінкою щось трапиться, він буде у цьому винний…

«Клаустрофоби»

У кожної людини є таємні страхи. Група незнайомців опиняється в ситуації, коли доводиться зазирнути цим страхам просто у вічі. Кожен із цих людей отримав загадкову посилку, в якій було запрошення взяти участь у квесті, нагородою за перемогу в якому стане мільйон доларів. Звісно, ніхто не зміг відмовитися від такої нагоди. Правда, вони зовсім не очікували, що гра виявиться боротьбою не на життя, а на смерть…

«Час»

Родина з двома маленькими дітьми вирушає у відпустку на мальовничий острів. Там гід пропонує їм відпочити на безлюдному пляжі, де приємно проводять час ще кілька сімей. Ідилія закінчується, коли вони знаходять на березі мертву жінку. Далі починається справжній кошмар: діти починають дорослішати за лічені хвилини, а хвороби тих, хто зібрався на острові, стрімко прогресують. Вибратися з пляжу неможливо — усі, хто намагаються це зробити, втрачають свідомість. Скоро люди починають ставити собі запитання: може, їх зібрали тут не випадково?

«Екзамен»

Психологічний трилер, який змусить вас думати над завданням разом із головними героями. За сюжетом фільму престижна компанія проводить відбір на вакантну посаду. Вісім незнайомців, які перейшли до останнього етапу, тепер мусять скласти екзамен. Щоправда, умови не зовсім звичайні. Закрите приміщення, охорона, а замість завдання — чисті аркуші паперу… Дуже скоро напруга в замкненому просторі між кандидатами досягає свого піка.

«Минулої ночі в Сохо»

Едгар Райт, який віддавав перевагу комедіям, на цей раз зняв суміш містичного трилеру і жахів з Анею Тейлор-Джой у головній ролі. Молода дівчина Елоїза мріє стати модельєром і марить модою 60-х років. Загадковим чином її мрія здійснилася — вона перенеслася у часі й потрапила до Сохо, де живе знаменита співачка, якою захоплюється Елоїза. Але Лондон 60-х років виявився зовсім не таким, яким дівчина його собі уявляла. А скоро вона взагалі опиняється у нічному кошмарі, з якого не може виплутатися.

Текст: Ольга Распутня


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали