7 фільмів із заплутаним сюжетом, які не відпустять вас до самих титрів

Кожен з них змусить вас губитися в здогадах і здивує

Легкі фільми з простим, зрозумілим сюжетом та передбачуваним хепі-ендом не для вас? Тоді вмикайте будь-який варіант з добірки нижче — кожен з них змусить вас губитися в здогадах і здивує!

«Ліки від щастя», 2016

Головний герой вирушає до оздоровчого центру в Альпах, щоб забрати звідти свого начальника, який з якихось причин затримався там довше, ніж збирався. Однак він ще не знає про те, що вибратися звідти значно складніше, ніж він міг собі уявити.

«Мама!», 2017

Гучний фільм Даррена Аронофскі з Дженніфер Лоуренс та Хав`єром Бардемом у головних ролях. У центрі сюжету — молода подружня пара, яка живе цілком спокійним життям в усамітненому будинку. Однак після візиту несподіваних гостей їхнє розмірене життя перевертається догори дном.

«Я думаю закінчити це все», 2020

Головна героїня Люсі їде знайомитись із батьками свого хлопця Джейка, паралельно розмірковуючи про те, що збирається його покинути. Знайомство видається дуже ніяковим, а згодом в будинку починають відбуватися абсолютно незрозумілі речі. Під час перегляду будьте уважні до деталей.

«Острів проклятих», 2010

Маршал США Тедді Деніелс та його напарник Чак Оул прибувають на острів, де розташована клініка для психічнохворих злочинців, щоб розслідувати зникнення однієї з пацієнток. Через ураган вони опиняються відрізаними від зовнішнього світу і потрапляють у вир дивних подій, які змушують Тедді засумніватися у власному психічному здоров`ї.

«Загублена», 2014

Напередодні святкування п`ятої річниці шлюбу зі своїм чоловіком Ніком головна героїня Еммі раптово зникає безвісти. Все, що залишилося її чоловікові, — сліди боротьби в будинку і ключі-підказки, які повинні вивести його на слід дружини. І разом з тим відкрити героєві очі на нього самого.

«Маяк», 2019

Колишній лісоруб Ефраїм прибуває на далекий острів Нової Англії, щоб працювати помічником похмурого наглядача маяка. Чоловік забороняє новачкові підійматися на маяк і поводиться з ним як з рабом. Згодом юний помічник наглядача розуміє, що починає божеволіти.

«Гра», 1997

Мільярдер Ніколас ван Ортен втомився від життя і, здається, вже нічого не може його здивувати. Доки брат Конрад не пропонує йому пограти в загадкову гру, яка повністю переверне його (і вашу!) свідомість.


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали