Астрологічний прогноз для всіх знаків зодіаку на 2024 рік

Рік, коли можна кардинально змінити свою долю

2024 рік — складний за енергетикою, несе із собою багато вогню та руйнувань. Однак це також рік, коли можна кардинально змінити свою долю. Для цього необхідно поставити собі запитання: «Хто я? Що я несу в цей світ?» Саме цього року вам слід відповісти на ці питання, відкинути старе та прийняти нову форму життя.

Ексклюзивно для ELLE.UA ведична астрологиня та енергопрактикиня Анна Велика Ведмедиця підготувала прогноз для всіх знаків зодіаку на 2024 рік.

Зодіакальний гороскоп на 2024 рік для всіх 12 знаків

Овни

На вас чекає рік пізнання свого духовного Я. Не йдіть у самоаналіз, а навчиться відпускати минуле. Не засиджуйтесь в одному місці, а рухайтеся вперед. Саме цього року у вас є можливість отримати підвищення та розпочати нові проєкти.

Тельці

Дуже зручний рік для вас. Рік виконання заповітних бажань та збирання плодів. Якщо ви плануєте заводити дітей, краще відкладіть це на наступний рік. Натомість займіться творчістю і творчими проєктами. Будьте обережні зі своїми бажаннями: проаналізуйте, чи це ваші власні мрії, чи вони нав`язані кимось з вашого оточення.

Близнюки

На вас чекає зростання в кар`єрі. Сміливо вкладайте гроші та інвестуйте, це може окупитися. Також сприятливі купівля нерухомості та повернення на батьківщину. Однак в особистих стосунках поспішати не варто. Цей рік створює всі умови для того, щоб ви могли зустріти доленосного партнера.

Астролог розповіла, що для нас підготував 2024 рік

Рак

На вас чекають численні подорожі. Рекомендується вивчати культуру інших країн. Переїзд також сприятливий у 2024 році. Зверніть особливу увагу на вашого батька: цього року у вас є шанс зміцнити зв`язок із ним.

Лев

Цей рік стане для вас роком трансформації. Добре вивчати таємниче, поринати в психологію та дізнаватися все про свою психіку. Можливо, ви отримаєте спадок. Це добрий рік для шлюбу. Якщо ви одружитеся цього року, у вас з великою ймовірністю буде довгий і міцний союз.

Діва

Гарний рік для пошуку власної внутрішньої опори. Саме цим вам і слід зайнятися у 2024-му. Це може бути складний рік для стосунків. Тут важливо не рубати з плеча, інакше потім можете пошкодувати про свої дії.

Гороскоп на 2024 рік для всіх знаків Зодіаку

Терези

Приділяйте увагу своєму здоров`ю. Звертайтеся до лікаря за перших ознак занепокоєння. Цього року важливо навчитися слухати своє тіло та свої потреби. Згадайте, чого ви хотіли у дитинстві, та спробуйте реалізувати ці мрії.

Скорпіон

На перший план виходять ваші діти та стосунки з ними. Рік сприятливий для навчання, підвищення кваліфікації та здобуття вищої освіти. У фінансах можуть відбутися раптові зміни: будьте уважні до сумнівних проєктів та інвестицій.

Стрілець

Цей рік підходить для переїзду, розв`язання питань, пов`язаних із нерухомістю, а також для роботи над особистим станом щастя. Зрозумійте, що для вас означає щастя. Відповідь на це запитання допоможе вам гармонійно вибудувати плани на 2024 рік.

Козоріг

Це сприятливий рік для нових знайомств, здійснення бажань та докладання зусиль. Якщо ви мріяли проявити себе, то 2024-й якраз ідеально підходить для цього. Зверніть увагу на юридичні питання та підписання документів. Краще сім разів перевірте та один раз підпишіть.

Водолій

Цей рік сприятливий для шлюбу та покращення матеріального становища. Фінанси стають пріоритетом, але не рекомендується позичати гроші. Зверніть увагу на хронічні захворювання. Заняття медитацією допоможуть вам збалансувати багато сфер життя.

Риби

Цей період — час пізнання себе. Ви, як ніхто інший, відчуватимете енергію цього року. Ваші партнери також впливатимуть на вашу трансформацію, і до кінця року ви можете відчути себе іншою людиною. Для успішного року займіться своїми звичками, працюйте над своїм характером та приділяйте увагу фізичній активності.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали