Прем’єра: MONATIK розповів про силу українців у новому синглі

Кожному українцю присвячується

Останній рік був надзвичайно складним і трагічним для кожного українця. Попри це кожен на своєму фронті щоденно бореться за нашу спільну перемогу. Саме про силу українців — новий сингл MONATIK «Сила».

Композиція має концептуальний характер та поєднує у собі елементи хіп-хопу та попмузики. Крім того, в основі пісні лежить глибоко філософський мотиваційний реп та потужна усна поезія, що притаманні творчості MONATIK. Хоча її не можна цілком зарахувати до якогось певного жанру, але пісня близька до соціальної музики. Насамперед вона показує силу українців та веде нас до перемоги! Надає таке необхідне нині послання для кожного. Підкреслює наші життєві принципи та українську міць, яка зі сталі. Прослухати сингл можна на всіх музичних платформах.

Від початку повномасштабної війни MONATIK активно підтримує Україну та українців: дає постійні концерти у прифронтових регіонах для наших військових, влаштовує соціальні виступи для волонтерів, представників освіти, лікарів, працівників ДТЕК, різних благодійних організацій, а після успішного туру Європою «ART Оборона» йому вдалося передати понад 600 тисяч євро благодійним фондам UNITED 24, «Твоя опора», «Фонд Маші», Охматдиту та особисто військовим.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали