Повний нумерологічний таро-прогноз на листопад 2023 року

Чого чекати від третього місяця осені

Ексклюзивно для ELLE.UA нумерологиня, метафізикиня, фахівчиня з Таро Марія Лебедевич склала докладний прогноз на листопад. Звіряємося з ним, щоб зробити життя більш повноцінним і уберегти себе від прикрих помилок.

Так хочеться написати на листопад щось позитивне, тому що Коди дуже гарні: 19 Сонце та 10 Колесо Фортуни. Здавалося б, живи та радуйся, що передостанній місяць року такий благодатний. Код 19 вважається найпозитивнішим з усіх 22. Він повинен вказувати на чіткість у діях, ясність своїх цілей, а також адекватне управління з боку правителів країн та готовність народу слідувати за ними.

А виявляється, зараз іде переділ влади, територій, правителі деяких країн, забувши про все, думають про свій статус, про досягнення влади в усьому світі за всяку ціну. У негативному ключі виходить, що кожен із цих правителів, маючи владу, починає некоректно нею користуватися. Код 19 ще дає і тиранію, авторитарність, тиск на оточення, диктатуру та неадекватну самооцінку себе як правителя.

А ось Код 10 Колесо Фортуни може нас багатьох вибити з зони комфорту і змусити рухатися навіть проти своєї волі — це знову можуть бути від`їзди через військові дії.

Фінанси

Жага отримати гроші легким шляхом може у листопаді застеляти очі дуже багатьом. Не виключено, що станеться невдале інвестування у проєкти, які наперед приречені на невдачу. Фінанси можуть як зненацька з`являтися, так і зникати в нікуди.

Тим, кому пощастить, отримають як бонус у листопаді несподівані зміни на краще, можливість зробити великі покупки, успішно інвестувати та загалом вийти на новий, позитивний цикл у житті. Якщо людина активна, чітко усвідомлює свої бажання, їй обов`язково посміхнеться успіх і вона потрапить до списку його щасливчиків.

Здоров`я

Усі Коди місяця так чи інакше причетні до теми ковіду нового виду. Хвороба нікуди не піде: є ймовірність того, що вона протікатиме не так агресивно, як це було в минулі роки, проте можуть бути ускладнення.

Дуже важливо у листопаді стежити за здоров`ям нирок і тепло вдягатися, а також їсти та пити за можливості тільки тепле. Серцево-судинна система буде під прицілом. Також можливі часті головні болі.

Відносини

У відносинах можливий як лад, так і перетягування каната на себе, прояв егоцентризму. Це можуть бути конфлікти щодо дрібниць, які почнуть розгортатися у великий скандал і навіть у розлучення. У сім`ях можуть бути конфлікти між старшим та молодшим поколінням. Якщо є якісь сімейні традиції, це буде лише на користь стосункам.

Маніпуляції та спекуляції

Маніпуляції та спотворення фактів у всіх сферах життя розпочнуться у листопаді та посиляться у грудні. Що б вам не говорили та не пропонували, всю інформацію перевіряйте ще раз. Аферистів буде неймовірно багато, а в їхньому арсеналі є яскраві й дуже правдоподібні схеми.

У листопаді почуття самотності не залишатиме більшість людей: багато родин розділені війною, у багатьох загинули родичі, а хтось залишився банально без даху над головою, їжі, тепла і йому зовсім не до веселощів.

Тому, поки страхи та сумніви остаточно не взяли над вами гору, їх потрібно викорінити зі свого розуму і на місце, що звільнилося, посіяти зерна чогось корисного, світлого. Кожному з нас є про що замислитись.

Висновок

Ще раз хочу звернути увагу на Код Сонце — там є маленька дитина. І ця дитина — втілення сонця у кожному з нас. Воно зігріває нас любов`ю, дає щастя жити, творити, набувати нового життєвого досвіду, дбати та захищати.

Це сонячне тепло, нехай навіть уже холодне напередодні зими, допоможе зігріти нас усередині та дати сили не загубитися у тумані 2024 року. Це буде нелегкий рік, адже до всього він ще й високосний.

А другий Код 10 Колесо Фортуни зможе допомогти зробити крок правильно і дати нам можливість не зірватися вниз, де доведеться починати все спочатку. Хто все це зрозуміє та усвідомить, той швидко вийде до світла і на новий виток.

Якщо скласти цифри у числах 19 або 10, то в результаті вийде Код 1 Маг. А у Мага головні девізи: «Я все можу!» і «Все у моїх руках!». Тільки ми самі можемо зробити свою реальність такою, якою ми її уявляємо. Пам`ятайте, що з Кодом 19 людину не можна «зігнути», вона все одно побачить істину і потягнеться до світла.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали