Повний нумерологічний Таро-прогноз на березень 2024 року

Чого чекати від першого місяця весни

Ексклюзивно для ELLE.UA нумерологиня, метафізикиня, фахівчиня із Таро Марія Лебедевич склала докладний прогноз на березень. Звіряємося з ним, щоб зробити життя більш повноцінним і уберегти себе від прикрих помилок.

Березень приходить до нас із дуже непередбачуваним і нестабільним Кодом 12 «Повішений». Може створитися нестійка ситуація з багатьох питань. Люди просто не знатимуть, що робити, або складеться така ситуація, яка поставить усе в невідомість і невизначеність.

таро март 2024

У березні необхідно буде зважити для себе і вибрати, що важливіше: здоров`я чи кар`єра, стосунки чи здоров`я, переїжджати чи залишатися на місці. Можливо, в жертву може приноситися щось цінне, дороге для вас. Головне — не страждати з цього приводу.

Багато хто буде просто плисти за течією, не докладаючи жодних зусиль. У багатьох сферах життя на нас чекає невідомість без певних термінів.

Для кого цей період гарний, так це для творчих людей, які можуть зануритися у творчу роботу з головою і нічого не помічати навколо себе.

Робота і гроші

Перспективи в березні мінімальні. У кращому разі — все як завжди, без змін. Підвищення зарплати точно не передбачається. У такий місяць краще нічого не починати ніякий новий проєкт: можна буде застрягти на якомусь питанні або буде застій у справах. Можливо, хтось опиниться в глухому куті й потрібно буде зробити зупинку для перезавантаження.

Краще ретельно переглянути всі деталі, пункти проєкту, щоб усунути всі неточності, помилки. Тоді надалі важку ситуацію можна буде оминути.

Чого точно не варто робити в питанні роботи, так це не діяти та не давати собі слабинку.

місячне затемнення в березні 2024

Здоров`я

Найголовнішим аспектом у березні буде саме здоров`я. Потрібно більше відпочивати, можна пройти лікування, відвідати психолога, відновити свої сили. Особливо бережіть нервову систему. Будьте гранично обережні з алкоголем у березні.

Можуть почастішати головні болі. Остерігайтеся травмонебезпечних ситуацій. Є можливість частих депресій, хворобливих станів, апатії та втоми. Тому постарайтеся оточувати себе тим, що буде підтримувати, підіймати настрій і стан.

Стосунки

Тривалі в невизначеності. Дуже незрозумілі. Можуть бути стосунки з невільною людиною, без будь-яких зобов`язань.

Будьте обережні на сайтах знайомств, де буде дуже багато вигаданих історій з обманом.

Якщо в березні у вас зав`яжуться стосунки, найімовірніше, вони будуть без продовження.

Якщо пара на межі розриву, найімовірніше, один із партнерів може не повернутися в сім`ю і не стане брати на себе відповідальність за стосунки. Це тупикова ситуація для стосунків.

14 рекомендацій на березень 2024 року:

 1. Зумійте подивитися на звичні речі іншими очима.
 2. Розкладіть важку ситуацію з погляду позитиву, вилучення корисного досвіду, життєвого уроку.
 3. Перестаньте скаржитися на життя, постарайтеся бачити в ньому плюси та не концентруйтеся на мінусах.
 4. Навчіться говорити «ні».
 5. Навчіться брати гроші за свою працю.
 6. Підіймати самооцінку, віру в себе.
 7. Робіть собі подарунки, навчіться жити та для себе, а не тільки для інших.
 8. Осягайте нові знання і передавайте їх людям.
 9. Навчіться відпускати старе.
 10. Дуже добре в березні зайнятися медитаціями, енергопрактиками.
 11. Знайдіть свободу від залежностей.
 12. Приберіть негатив: жертовність, нелюбов до себе, нав`язливу турботу й увагу, надмірну прив`язаність до людини, до об`єкта любові, бажання страждати, відсутність руху, образливість, вразливість, небажання проживати своє власне життя.
 13. Не давайте нікому (особливо своїм близьким) себе ображати за жодних обставин.
 14. Займіться благодійністю. Годуйте вуличних тварин, і ви зробите добру справу та повернете свою карму в плюс. Однак пам`ятайте, що спочатку собі, а потім іншим.

Також важливо пам`ятати, що 25 березня починається кармічний коридор. Це важливий період, коли кожен може не тільки зайнятися корекцією важких завдань у своєму житті, а й закласти фундамент щасливого найближчого майбутнього. У березні всім нам необхідно засвоїти найголовніший урок: все в цьому світі відносне і багато що залежить від нашої думки. Зрозумівши це, можна прийти до миру і злагоди.

Пам`ятайте, що це тільки прогноз, до того ж загальний. Що покаже насправді місяць, ми з вами дізнаємося після його закінчення.

Реклама

Популярні матеріали

Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


Які босоніжки на підборах обрати для повсякдення


Як лімфодренажні стрибки допомагають позбутися набряків


Читайте також
Популярні матеріали